REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Żmija w sklepie? Wypadek na kajaku i na traktorze

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy interweniowali podczas zdarzeń na drogach, usuwali powalone drzewa, czy zajmowali się żmiją w sklepie.

 

Żmija z wizyta w sklepie?

Strażacy interweniowali na zgłoszenie, że w sklepie w Baligrodzie pojawiła się żmija. Po dojeździe na miejsce okazało się, że alarm był fałszywy.

Poszkodowany motocyklista i dwie kolizje

W Sanoku na ulicy Białogórskiej doszło do kolizji dwóch osobówek. Do podobnego zdarzenia doszło na Królowej Bony. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Z kolei na ulicy Przemyskiej zderzył się samochód osobowy z motocyklem. W tym zdarzeniu obrażeń doznał kierujący jednośladem.

Wypadł z ciągnika. Uszkodził nogę

W miejscowości Duszatyn mężczyzna kierujący ciągnikiem wypadł z pojazdu, uszkadzając przy tym nogę. Na miejscu interweniowali ochotnicy z OSP Rzepedź oraz Komańcza.

Wypadek na kajaku

W Trepczy podczas spływu Sanem mężczyzna wypadł z kajaka. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Powalone drzewa i brudna woda 

Kilkakrotnie strażacy usuwali również powalone drzewa i pompowali zanieczyszczona wodę ze studni i z piwnicy. I tak konary usuwano z ulicy Małopolskiej w Sanoku oraz w Wysoczanach. natomiast brudna wodę wypompowywano w Markowcach w jednej ze studni i w Mokrem, gdzie zalało piwnicę.

 

 

 

 

09-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)