REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Zwłoki w Sanie, pożar zużytego sprzętu rehabilitacyjnego i poszukiwania osoby zaginionej

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy interweniowali podczas zdarzeń drogowych, było również kilka pożarów, w tym maszyn produkcyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego.

Płonęły maszyny produkcyjne

W Sanoku przy ulicy 1000-lecia miał miejsce pożar maszyny produkcyjnej. Jak się okazało była to awaria filtra olejowego. Na miejscu interweniowały trzy zastępy JRG Sanok.

Dachowanie w rowie

W Zagórzu przy ulicy Batorego osobówka dachowała w rowie. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. W akcji wzięli udział strażacy z Sanoka oraz druhowie z OSP KSRG Zagórz.

Oleiste plamy na jezdni

Dwukrotnie strażacy usuwali z jezdni plamy po substancjach ropopochodnych. Interweniowali w Sanoku na Traugutta oraz w Zagórzu na Bieszczadzkiej.

Zwłoki w Sanie

W minionym tygodniu strażacy pomagali policjantom podczas akcji na brzegach Sanu. W wodzie znaleziono zwłoki mężczyzny. Wydobyto je i przekazano do badań.

Pożar mieszkania. Poszkodowany trafił do szpitala

W Sanoku przy ulicy Cegielnianej w jednym z mieszkań miał miejsce pożar. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala z objawami zatrucia wziewnego.

Płonęły odpady i zużyty sprzęt rehabilitacyjny

W Zarszynie przy ulicy Bieszczadzkiej miał miejsce pożar palnych odpadów, kartonów, palet oraz zużytego sprzętu rehabilitacyjnego. Trzy zastępy gasiły ogień: JRG Sanok, OSP Długie oraz OSP Nowosielce.

Baloty siana w ogniu

Dwukrotnie strażacy interweniowali podczas akcji, w których płonęły baloty siana. I tak wyjeżdżali do miejscowości: Jaćmierz oraz Dobra.

Poszukiwania osoby zaginionej

W Prusieku druhowie z OSP Niebieszczany szukali osoby zaginionej. W tym celu przeczesywali tereny leśne wraz z policją.

źródło: KP PSP Sanok
foto: archiwum KP PSP Brzozów

17-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)