REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Zwłoki w Sanie, pożar zużytego sprzętu rehabilitacyjnego i poszukiwania osoby zaginionej

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy interweniowali podczas zdarzeń drogowych, było również kilka pożarów, w tym maszyn produkcyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego.

Płonęły maszyny produkcyjne

W Sanoku przy ulicy 1000-lecia miał miejsce pożar maszyny produkcyjnej. Jak się okazało była to awaria filtra olejowego. Na miejscu interweniowały trzy zastępy JRG Sanok.

Dachowanie w rowie

W Zagórzu przy ulicy Batorego osobówka dachowała w rowie. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. W akcji wzięli udział strażacy z Sanoka oraz druhowie z OSP KSRG Zagórz.

Oleiste plamy na jezdni

Dwukrotnie strażacy usuwali z jezdni plamy po substancjach ropopochodnych. Interweniowali w Sanoku na Traugutta oraz w Zagórzu na Bieszczadzkiej.

Zwłoki w Sanie

W minionym tygodniu strażacy pomagali policjantom podczas akcji na brzegach Sanu. W wodzie znaleziono zwłoki mężczyzny. Wydobyto je i przekazano do badań.

Pożar mieszkania. Poszkodowany trafił do szpitala

W Sanoku przy ulicy Cegielnianej w jednym z mieszkań miał miejsce pożar. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala z objawami zatrucia wziewnego.

Płonęły odpady i zużyty sprzęt rehabilitacyjny

W Zarszynie przy ulicy Bieszczadzkiej miał miejsce pożar palnych odpadów, kartonów, palet oraz zużytego sprzętu rehabilitacyjnego. Trzy zastępy gasiły ogień: JRG Sanok, OSP Długie oraz OSP Nowosielce.

Baloty siana w ogniu

Dwukrotnie strażacy interweniowali podczas akcji, w których płonęły baloty siana. I tak wyjeżdżali do miejscowości: Jaćmierz oraz Dobra.

Poszukiwania osoby zaginionej

W Prusieku druhowie z OSP Niebieszczany szukali osoby zaginionej. W tym celu przeczesywali tereny leśne wraz z policją.

źródło: KP PSP Sanok
foto: archiwum KP PSP Brzozów

17-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)