REKLAMA
REKLAMA

Makabryczne odkrycie w Irlandii Płn. Czy 36-letni krośnianin został brutalnie zamordowany?

KROSNO / PODKARPACIE. Ciało 36-letniego krośnianina znaleziono w byłym domu parafialnym w miejscowości Maghera w Irlandii Północnej. Do makabrycznego odkrycia doszło tuż po świętach wielkanocnych, 3 kwietnia. Według relacji lokalnej policji, Piotr K. miał poważne obrażenia ciała, w tym głowy. Trzy dni po tragedii, zatrzymano nastolatka, który mógł mieć związek ze sprawą. W niedzielę, wyszedł on jednak z aresztu za kaucją.

Ciało mężczyzny znaleziono 3 kwietnia po południu w byłym domu parafialnym przy Glen Road w miejscowości Maghera na północ od Belfastu. Pochodzący z Krosna Piotr K. był bezdomnym i przebywał w Irlandii Płn. od wielu lat. Obiekt, w którym znaleziono zwłoki, miało być dla Polaka miejscem, gdzie nocował. Lokalne służby informują, że wstępne ustalenia śledczych wskazują, że mogło dojść do morderstwa. 36-latek miał poważne obrażenia ciała, w tym głowy. Prowadzone jest dochodzenie, które ma wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

W piątek doszło do aresztowania podejrzewanego o udział w sprawie nastolatka. W niedzielę, po przesłuchaniu został on zwolniony za kaucją.

zurich-cantonal-police-3227506_1920zdjęcie ilustracyjne / foto: pixabay.com

źródło: Red., Police Service of Northern Ireland

09-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)