REKLAMA
REKLAMA

Mamy upragnione baseny! Centrum Rehabilitacji i Sportu już otwarte (FILM, ZDJĘCIA)

Mamy upragnione baseny! Centrum Rehabilitacji i Sportu już otwarte (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Długo wyczekiwane Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku już otwarte! Efektowny kompleks zakrytych basenów będzie wizytówką miasta, ale również chlubą dla województwa. Dzięki zastosowanym technologiom, sanocki obiekt należy do grona najnowocześniejszych w tej części kraju. Zapraszamy do obejrzenia relacji video oraz zdjęć z oficjalnego otwarcia.

Tomasz Sokołowski

Podczas oficjalnego otwarcia wręczono podziękowania osobom, które przyczyniły się realizacji inwestycji. Przypomnijmy, że wartość zadania wyniosła 39 mln zł, z czego 15,5 mln to środki zewnętrzne. Gościem specjalnym był olimpijczyk, mistrz świata i Europy Paweł Korzeniowski.

Najmłodsi, którzy z basenów korzystali jako jedni z pierwszych, otrzymali pamiątkowe gadżety. Najważniejsze jednak, że od teraz, adepci pływania będą mogli na co dzień korzystać z profesjonalnej infrastruktury.

Na sobotę i niedzielę, dla sanoczan, przygotowano kilka tysięcy darmowych wejściówek. Z kolei od poniedziałku, przez tydzień, z basenów bezpłatnie będą korzystały zorganizowane grupy uczniów sanockich szkół.

Foto: Tomasz Sowa

19-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook