REKLAMA
REKLAMA

Mistrz angielskiego z Sanoka. Krzysiek w gronie ogólnopolskich laureatów! (ZDJĘCIE)

SANOK / PODKARPACIE. Krzysztof Dymek, uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku z oddziału gimnazjalnego, odniósł wielki sukces zostając laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów. Organizatorem konkursu jest Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu.

Przez kilka miesięcy Krzysztof zmagał się z trudnymi zadaniami i wymaganiami postawionymi przez organizatora, przechodząc przez trzy etapy olimpiady, podczas których rozwiązywał testy gramatyczno-leksykalne online, nagrał filmik na zadany temat oraz odbył rozmowy przez komunikator Skype z wykładowcami WSJO. W czasie tych rozmów uczeń wykazywał się nie tylko biegłością w posługiwaniu się językiem angielskim, ale też wiedzą ogólną oraz znajomością zagadnień dotyczących krajów anglojęzycznych.

Trud włożony w przygotowanie się do poszczególnych etapów olimpiady z pewnością zostanie wynagrodzony, ponieważ oprócz oczywistej satysfakcji, zdobywca tytułu laureata korzysta z uprawnień przysługujących laureatom konkursów kuratoryjnych.

Krzysztof jest uczniem Joanny Marć. W czasie trwania olimpiady gimnazjaliście pomagała w przygotowaniach i sprawowała opiekę nad nim Anita Rzemińska.

Krzyśkowi serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Clipboard01

materiały nadesłane

11-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)