REKLAMA
REKLAMA

Motorowerem wjechał w traktor. 16-latek z poważnymi obrażeniami

NAGÓRZANY / PODKARPACIE. Policjanci ustalają przyczynę wypadku, w którym ucierpiał młody motorowerzysta. Kierujący jednośladem 16-latek wjechał w ciągnik rolniczy. Z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala w Rzeszowie.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 20, w miejscowości Nagórzany. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motorowerem 16-letni chłopak, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w będący na drodze ciągnik rolniczy. Z relacji świadków wynika, że kierujący ciągnikiem zawracał pojazdem, do którego miał przypięte brony.

W wyniku zderzenia motorowerzysta doznał obrażeń głowy oraz nogi. Chłopak został przewieziony do szpitala w Rzeszowie. Kierujący ciągnikiem był trzeźwy

W sprawie jest prowadzone postępowanie.

W związku z trwającym sezonem prac polowych policja apeluje o ostrożność i zdrowy rozsadek. Chwila nieuwagi może kosztować utratę zdrowia, a czasem nawet życia. Pamiętajmy również, że pijąc alkohol podczas wykonywania prac polowych, stwarzamy zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla innych osób. Pamiętajmy, że niektóre sprzęty, w szczególności rolnicze, nie nadają się do zabawy dla dzieci. Niekiedy wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do wypadku niosącego poważne konsekwencje zarówno zdrowotne, jak i prawne.

 

Archiwum, zdjęcie poglądowe

 

źródło: KPP Sanok

27-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)