REKLAMA
REKLAMA

Napadli na 12-latka i zabrali mu pieniądze. Policja szuka świadków rozboju

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci poszukują sprawców rozboju, do którego doszło wczoraj na ul. Schodowej w Brzozowie. Dwaj nastolatkowie używając przemocy zastraszyli 12-latka. Sprawcy zabrali mu pieniądze, głośnik bezprzewodowy i saszetkę. Wszystkie osoby mogące mieć wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z policją.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie prowadzą postępowanie w sprawie rozboju, do której doszło wczoraj około godz. 15.30, na ul. Schodowej w Brzozowie. Dwaj młodzieńcy w wieku około 16, 17 lat, którzy siedzieli na murku przy schodkach zaczepili idącego 12-latka. Chwycili chłopca od tyłu za szyję, zaciągnęli obok niezamieszkałego budynku i rzucili na ziemię. Tam używając przemocy zabrali pokrzywdzonemu pieniądze, głośnik bezprzewodowy i saszetkę, którą 12-latek miał zapiętą przy pasie.

Każda osoba mogąca mieć wiedzę na temat tego zdarzenia proszona jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, przy ulicy Witosa 9, lub telefoniczny pod numerem 13 43 08 320 albo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie tel. 13 43 08 310 lub 510 997 303.

źródło: KPP Brzozów

18-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)