REKLAMA
REKLAMA

Napadli na 12-latka i zabrali mu pieniądze. Policja szuka świadków rozboju

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci poszukują sprawców rozboju, do którego doszło wczoraj na ul. Schodowej w Brzozowie. Dwaj nastolatkowie używając przemocy zastraszyli 12-latka. Sprawcy zabrali mu pieniądze, głośnik bezprzewodowy i saszetkę. Wszystkie osoby mogące mieć wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z policją.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie prowadzą postępowanie w sprawie rozboju, do której doszło wczoraj około godz. 15.30, na ul. Schodowej w Brzozowie. Dwaj młodzieńcy w wieku około 16, 17 lat, którzy siedzieli na murku przy schodkach zaczepili idącego 12-latka. Chwycili chłopca od tyłu za szyję, zaciągnęli obok niezamieszkałego budynku i rzucili na ziemię. Tam używając przemocy zabrali pokrzywdzonemu pieniądze, głośnik bezprzewodowy i saszetkę, którą 12-latek miał zapiętą przy pasie.

Każda osoba mogąca mieć wiedzę na temat tego zdarzenia proszona jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, przy ulicy Witosa 9, lub telefoniczny pod numerem 13 43 08 320 albo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie tel. 13 43 08 310 lub 510 997 303.

źródło: KPP Brzozów

18-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)