REKLAMA
REKLAMA

Nie zapłacił za taksówkę, w aucie zostawił portfel. Znaleziono go w zaroślach

CZERTEŻ / PODKARPACIE. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że klient nie chce zapłacić taksówkarzowi za kurs. Mężczyzna wysiadł z taksówki i oddalił się w nieznanym kierunku. Został znaleziony w okolicy swojego domu. Leżał w zaroślach. Sprawca zamieszania przez nieuwagę zostawił w taksówce swój portfel.

Dzisiaj kilka minut po północy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Czerteżu klient nie chce zapłacić kierowcy za przejazd. Kiedy taksówkarz poinformował opornego pasażera, że wezwał na miejsce policję, ten wysiadł z pojazdu i oddalił się w nieznanym kierunku.

Policjanci ustalili tożsamość klienta i jego miejsce zamieszkania. Na miejscu okazało się, że nie wrócił do domu. Z uwagi na podejrzenie, że może on znajdować się w stanie nietrzeźwości, rozpoczęto poszukiwanie mężczyzny w okolicach posesji. Mężczyzna został odnaleziony w zaroślach za domem. Leżał tam i nie mógł wstać o własnych siłach. Jego zachowanie wskazywało, że jest nietrzeźwy. 45-latek został przekazany pod opiekę żony.

Ponadto w taksówce został znaleziony portfel, który wypadł 45-latkowi z kieszeni.

W związku z wyłudzeniem przejazdu taksówką przez 45-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, będzie prowadzone postępowanie.

źródło: KPP Sanok

19-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym: