REKLAMA
STALNEY
REKLAMA

Pożar samochodu! Zatrzaśniętego kierowcę w ostatniej chwili wyciągnięto z pojazdu (FOTO)

BRZOZOWIEC / PODKARPACIE. Dzisiaj (19 bm.) o 5:54 Ochotnicza Straż Pożarna w Czaszynie została zadysponowana do pożaru samochodu osobowego przy drodze wojewódzkiej 892 Zagórz –  Radoszyce PL/SK w miejscowości Czaszyn (przysiółek Brzozowiec) – woj. podkarpackie.

Po dojeździe na miejsce samochód był całkowicie objęty ogniem, dodatkowo płonęło rozlane paliwo. Zabezpieczono teren i podano 2 prądy gaśnicze, jednocześnie udzielając kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu i kierując ruchem. Szybko stłumiono ogień. Po kilku minutach na miejsce przybył ZRM i Państwowa Straż Pożarna z JRG Sanok.

Pomocy potrzebował kierowca samochodu, który podtruł się dymem. Podczas pożaru zatrzasnęły się zamki w samochodzie prawdopodobnie w wyniku zwarcia i poszkodowany nie mógł się wydostać z pojazdu. Na szczęście nadjechała Straż Graniczna i Policja (konwojenci) i w ostatniej chwili wyciągnęli mężczyznę z pojazdu przed przyjazdem straży pożarnej bo mogło się skończyć tragicznie. Podano tlen poszkodowanemu.

Siły i środki: OSP Czaszyn – Star 200, JRG Sanok – Scania, ZRM, Policja, Straż Graniczna.

materiały nadesłane
foto: OSP Czaszyn

19-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)