REKLAMA
REKLAMA

Niegroźna kolizja, ale konsekwencje będą poważne. Kierowca na promilach

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zostali wezwani na miejsce kolizji drogowej. W trakcie wykonywania czynności okazało się, że jeden z uczestników jest nietrzeźwy. Urządzenie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile.

Wczoraj (22 bm.) kwadrans po godz. 16, policjanci zostali wezwani na ul. Głowackiego w Sanoku, gdzie miało dojść do kolizji dwóch samochodów. Na miejscu okazało się, że zdarzenie miało miejsce na ul. Korczaka, jednak uczestnicy przemieścili swoje pojazdy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że 45-letni kierujący hyundaiem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej kierującej fiatem. W wyniku zderzenia samochodów nikt nie odniósł obrażeń.

Policjanci zbadali stan trzeźwości uczestników. U 45-latka urządzenie wykazało ponad 2 promile alkoholu. Kierująca fiatem była trzeźwa.

Przeciwko mężczyźnie będzie prowadzone postępowanie w związku z prowadzeniem w stanie nietrzeźwości pojazdu mechanicznego. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.

KPP Sanok

23-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)