REKLAMA
TOMASZ PORĘBA Czesław Siekierski ZS2 GRZEGORZ BRAUN Joanna Frydrych ZS3
REKLAMA
BOGDAN RZONCA

Niegroźna kolizja, ale konsekwencje będą poważne. Kierowca na promilach

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zostali wezwani na miejsce kolizji drogowej. W trakcie wykonywania czynności okazało się, że jeden z uczestników jest nietrzeźwy. Urządzenie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile.

Wczoraj (22 bm.) kwadrans po godz. 16, policjanci zostali wezwani na ul. Głowackiego w Sanoku, gdzie miało dojść do kolizji dwóch samochodów. Na miejscu okazało się, że zdarzenie miało miejsce na ul. Korczaka, jednak uczestnicy przemieścili swoje pojazdy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że 45-letni kierujący hyundaiem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej kierującej fiatem. W wyniku zderzenia samochodów nikt nie odniósł obrażeń.

Policjanci zbadali stan trzeźwości uczestników. U 45-latka urządzenie wykazało ponad 2 promile alkoholu. Kierująca fiatem była trzeźwa.

Przeciwko mężczyźnie będzie prowadzone postępowanie w związku z prowadzeniem w stanie nietrzeźwości pojazdu mechanicznego. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.

KPP Sanok

23-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.