REKLAMA
REKLAMA

Odprawa roczna sanockich policjantów (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku odbyła się odprawa roczna z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Pawła Filipka. Celem narady było podsumowanie pracy sanockiej jednostki za ubiegły rok. Wskazano także na priorytety pracy Policji na rok 2018.

Wczoraj (13 bm.) w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Sanoku odbyła się roczna odprawa służbowa. Wziął w niej udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Paweł Filipek. W odprawie uczestniczyli także: Starosta Sanocki Roman Konieczny, zastępca burmistrza Miasta Sanoka Edward Olejko, burmistrz Miasta i Gminy Zagórz Ernest Nowak, wójt gminy Besko Mariusz Bałaban oraz wójt gminy Zarszyn Andrzej Betlej.

Odprawę rozpoczął mł. insp. Andrzej Stępień Komendant Powiatowy Policji w Sanoku, który podziękował zaproszonym gościom za dotychczasową dobrą współpracę, a podległym funkcjonariuszom za osiągnięte wyniki pracy i zaangażowanie w działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Komendant przedstawił stan zagrożenia przestępczością na terenie powiatu sanockiego oraz efekty pracy sanockich policjantów. Omówił również zagadnienia bezpieczeństwa na drodze oraz działania prewencyjne prowadzone przez Komendę Powiatową Policji w Sanoku. Kończąc wystąpienie komendant przedstawił główne zadania na rok 2018.

Głos zabrali także zaproszeni goście, którzy dziękowali za codzienną pracę policjantów. Zapewniali również o kontynuacji dobrej dotychczasowej współprac oraz wsparciu inicjatyw na rzecz porządku i bezpieczeństwa publicznego.

Podsumowując naradę roczną Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Paweł Filipek ocenił pracę sanockich policjantów zwracając również uwagę na elementy, które wymagają jeszcze poprawy. Podziękował za roczny wysiłek policjantów i pracowników sanockiej komendy, życząc zdrowia i dalszych sukcesów. Podkreślił też rolę samorządów zwracając uwagę na codzienną życzliwość i chęć prowadzenia wspólnych działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu sanockiego.

Na zakończenie wymienił priorytety sanockiej Policji na rok 2018, do których należą między innymi:

– utrzymanie poziomu bezpieczeństwa na drodze
– działania na rzecz ułatwienia kontaktów mieszkańców z policjantem – kontynuacja programu „Dzielnicowy bliżej nas”
– poprawa skuteczności działań w zakresie przestępstw
– współpraca ze społeczeństwem i samorządami w zakresie wspólnych działań na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.

KPP Sanok

14-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)