REKLAMA
REKLAMA

Opiekował się małą sarną. Chciał dobrze, ale to wbrew przepisom. Policjanci przewieźli zwierzę do ośrodka adaptacyjnego (FOTO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Młoda sarna przebywała w jednym z gospodarstw na terenie powiatu bieszczadzkiego. Policjanci przewieźli zwierzę do Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu.


W sobotę dyżurny ustrzyckiej jednostki otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym z gospodarstw na terenie powiatu bieszczadzkiego jest sarna. Policyjny patrol potwierdził tę informację. Jak się okazało, jeden z mieszkańców powiatu bieszczadzkiego od poniedziałku zajmował się zwierzęciem, dokarmiał, a następnie miał sarnę wypuścić do lasu.

Funkcjonariusze przekazali zwierzę do Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu. Przetrzymywanie dzikich zwierząt jest nielegalne. Ludzie często biorą do siebie zwierzęta z dobrego serca, bo nie znają przepisów.

303-160217

303-160218

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

22-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)