REKLAMA
REKLAMA

Opiekował się małą sarną. Chciał dobrze, ale to wbrew przepisom. Policjanci przewieźli zwierzę do ośrodka adaptacyjnego (FOTO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Młoda sarna przebywała w jednym z gospodarstw na terenie powiatu bieszczadzkiego. Policjanci przewieźli zwierzę do Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu.


W sobotę dyżurny ustrzyckiej jednostki otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym z gospodarstw na terenie powiatu bieszczadzkiego jest sarna. Policyjny patrol potwierdził tę informację. Jak się okazało, jeden z mieszkańców powiatu bieszczadzkiego od poniedziałku zajmował się zwierzęciem, dokarmiał, a następnie miał sarnę wypuścić do lasu.

Funkcjonariusze przekazali zwierzę do Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu. Przetrzymywanie dzikich zwierząt jest nielegalne. Ludzie często biorą do siebie zwierzęta z dobrego serca, bo nie znają przepisów.

303-160217

303-160218

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

22-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)