REKLAMA
REKLAMA

Osika: Jestem rozczarowany, że Pióro i Matuszewski odmówili udziału w debacie

Osika: Jestem rozczarowany, że Pióro i Matuszewski odmówili udziału w debacie

Muszę przyznać, że jestem bardzo rozczarowany faktem że urzędujący burmistrz Tadeusz Pióro i kandydat komitetu Łączy Nas Sanok Tomasz Matuszewski odmówili udziału w debacie wyborczej.

Jako komitet Demokraci Ziemi Sanockiej proponowaliśmy debatę wszystkich kandydatów na stanowisko burmistrza jednak tylko Robert Płaziak wyraził gotowość do udziału w tym przedsięwzięciu. Duża szkoda – szczególnie dla wyborców, bo uważam, że debata była szansą na zderzenie różnych pomysłów i wizji Sanoka, bez warunkowania który jest najlepszy. To byłaby nowa jakość w sanockiej polityce, niestety prawdopodobnie do debaty już nie dojdzie. Może tutaj jeszcze sanockie media, do których apeluje wyjdą z inicjatywą i spróbują wpłynąć na kandydatów, którzy odmówili, aby jednak usiedli do stołu i skonfrontowali się z pozostałymi. Wszyscy wiemy, że na spotkaniach wyborczych można opowiadać różne rzeczy i snuć dalekosiężne plany, jednak dopiero konfrontacja pomysłów i wejście w szczegóły daje możliwość prawdziwej weryfikacji.

Jakub Osika
Kandydat na burmistrza Demokratów Ziemi Sanockiej

Materiał finansowany przez KWW Demokraci Ziemi Sanockiej

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

20-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)