REKLAMA
REKLAMA

Osika: Jestem rozczarowany, że Pióro i Matuszewski odmówili udziału w debacie

Osika: Jestem rozczarowany, że Pióro i Matuszewski odmówili udziału w debacie

Muszę przyznać, że jestem bardzo rozczarowany faktem że urzędujący burmistrz Tadeusz Pióro i kandydat komitetu Łączy Nas Sanok Tomasz Matuszewski odmówili udziału w debacie wyborczej.

Jako komitet Demokraci Ziemi Sanockiej proponowaliśmy debatę wszystkich kandydatów na stanowisko burmistrza jednak tylko Robert Płaziak wyraził gotowość do udziału w tym przedsięwzięciu. Duża szkoda – szczególnie dla wyborców, bo uważam, że debata była szansą na zderzenie różnych pomysłów i wizji Sanoka, bez warunkowania który jest najlepszy. To byłaby nowa jakość w sanockiej polityce, niestety prawdopodobnie do debaty już nie dojdzie. Może tutaj jeszcze sanockie media, do których apeluje wyjdą z inicjatywą i spróbują wpłynąć na kandydatów, którzy odmówili, aby jednak usiedli do stołu i skonfrontowali się z pozostałymi. Wszyscy wiemy, że na spotkaniach wyborczych można opowiadać różne rzeczy i snuć dalekosiężne plany, jednak dopiero konfrontacja pomysłów i wejście w szczegóły daje możliwość prawdziwej weryfikacji.

Jakub Osika
Kandydat na burmistrza Demokratów Ziemi Sanockiej

Materiał finansowany przez KWW Demokraci Ziemi Sanockiej

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

20-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)