REKLAMA
REKLAMA

Osobówka na boku na skrzyżowaniu Jagiellońskiej z Podgórzem (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. W miniony weekend w Sanoku na ul. Jagiellońskiej doszło do trzech zdarzeń drogowych. Dwa z nich miały miejsce w odstepie zaledwie 8 minut. Kolejne wieczorem w niedzielę. 

 

W miniony weekend na ulicy Jagiellońskiej można mówić wręcz o „urodzaju” kolizji.

Sanocka policja informuje, że do pierwszego zdarzenia doszło w sobotę około 10.30. 74-latek kierujący Fiatem Panda jadąc ul. Daszyńskiego w kierunku ul. Podgórze, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo pojazdowi marki BMW, którym podróżowała 42-latka z powiatu sanockiego. W wyniku tego zdarzenia panda wylądowała na boku. Na szczęście nikt nie ucierpiał, a sprawca został ukarany mandatem.

Kilka mi nut później na tej samej ulicy Jagiellońskiej doszło do kolejnej kolizji. 18-latek z powiatu brzeskiego kierujący BMW najechał na tył mitsubishi, a następnie popchnął go na Fiata Pandę.

Z kolei do trzeciego zdarzenia doszło w niedzielę 19 sierpnia około 18.30. Kierujący oplem, 61-latek z mazowieckiego, włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu volvo, którym kierował 23-latek z powiatu bieszczadzkiego. Na szczęście nikt nie ucierpiał, a sprawce pouczono.

 

foto: mat. nadesłane

 

20-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

UdostępnijNapisz komentarz przez Facebook