REKLAMA
REKLAMA

Oświadczenie sztabu Łączy Nas Sanok

Na skrzynkę mailową otrzymaliśmy oświadczenie sztabu Łączy Nas Sanok.Oświadczenie sztabu Łączy Nas Sanok

W związku z pojawieniem się na Państwa portalu chybionych informacji na temat Tomasza Matuszewskiego oświadczamy, że Tomasz Matuszewski rozmawiał z ministrem Jarosławem Stawiarskim o zadaszeniu toru lodowego jako dyrektor MOSiR Sanok. Podczas wizyty w Sanoku z okazji otwarcia Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych minister Stawiarski mówił na konferencji prasowej, że podstawą do realizacji takiej inwestycji będzie dobrze przygotowany projekt. Tomasz Matuszewski był gwarantem dobrze przygotowanego projektu. Kandydując na burmistrza Sanoka ten temat uważa za wciąż otwarty.

Tomasz Matuszewski składa wizyty w departamentach ministerstw ze względu na charakter pracy, jaką podjął po zwolnieniu go z funkcji dyrektora MOSiR przez Tadeusza Piórę. W swoich ostatnich wypowiedziach Tomasz Matuszewski nie wspomniał ani słowem, że spotykał się z ministrem Jarosławem Stawiarskim i nie powołuje i nie powoływał się na utrzymywane z nim kontakty.

W 2017 r. Instytut Rozwoju Infrastruktury Sportowej przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki wyłonił dwadzieścia najprężniej działających OSiR-ów w Polsce, w tym władze sanockiego MOSiR-u, i zaprosił do udziału w szkoleniu oraz prezentacji obiektów sportowych znajdujących się w holenderskich miastach. Uczestnicy mieli okazję obejrzeć obiekty m. in. kompleks Hofbad Ypenburg in Den Haag, stadion Fyenoordu Rotterdam, kompleks Sportboulevard, De Warande Oosterhout.

Zaproszeni goście mogli przyjrzeć się infrastrukturze oraz poznać tamtejsze sposoby logistycznego zarządzania obiektami sportowymi. Wśród nich był Tomasz Matuszewski. Całość wyjazdu była sponsorowana przez IRIS w ramach programu Erasmus + „Współpraca na rzecz innowacji u wymiany dobrych praktyk”.

W Holandii Tomasz Matuszewski zapoznał się z infrastrukturą techniczną toru lodowego i jego zakrycia. Wizualizację przedstawił podczas konwencji KWW Łączy Nas Sanok, prezentując program wyborczy.

KWW Łączy Nas Sanok
materiały nadesłane

12-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)

Tagi: