REKLAMA

Pod koniec sierpnia opuścił zakład karny. Szybko tam wrócił

Decyzją sądu, 53-letni mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Podejrzany jest o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do wyroku sądu, który orzekł dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

W sobotę około godz. 16. policjanci otrzymali zgłoszenie, że kierujący volkswagenem jest nietrzeźwy i jeździ po drodze publicznej. Policjanci zauważyli wskazany samochód w miejscowości Odrzechowa. W trakcie kontroli drogowej okazało się, że 53-letni kierujący jest pijany. Urządzenie wykazało u niego ponad 2,6 promila alkoholu.

Dalsze czynności oraz sprawdzenie w policyjnych bazach wykazały, że mężczyzna końcem sierpnia wyszedł z zakładu karnego, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i w niedługim czasie po opuszczeniu zakładu ponownie popełnił podobne przestępstwo. Poza tym, w 2017 roku wobec 53-latka sąd orzekł dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mężczyzna usłyszał zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowania się do wyroków sądu.

W poniedziałek prokuratura na wniosek policjantów wystąpiła do sądu o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego. Sąd przychylił się do tego wniosku, stosując wobec niego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy.

O karze dla mężczyzny zdecyduje sąd.

KPP Sanok

12-09-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Sanoczanin2018-09-12 10:41:00
0 0
I niech nie mówią ze budowa nowego wiezienia i ściągniecie 1500 przestępców do Sanoka nie spowoduje spadku bezpieczeństwa w Sanoku.. A wczoraj w telewizji podawali - więzień na przepustce zabił kobietę i 3letnie dziecko - podobno 90 razy wychodził na przepustki i nie było problemów, ale 1 raz wyszedł i zabił!!! Podawali tez ile w ostatnich latach było takich morderstw przez więźniów na przepustkach - było ich kilka, a o drobniejszych przestępstwach nawet nie mówili....!!!! NIE DLA WIEZIENIA W SANOKU!!!
Ja wiem kto2018-09-12 12:57:16
0 0
Przepadek samochodu oraz publiczna chłosta na gołą dupe.
wiesek sztomilowiec2018-09-12 14:48:22
0 0
dlatego Ziobro ma rację jak mówi że trzeba zlikwidowac ten lewacki debilizm pod nazwą "kara łączna".... ktos zabije 5 osób, dostanie 5 X 25 lat i jaka kara łączna?? jedno 25 lat, śmiech na sali!!! powinno byc jak w ameryce - sumowanie kar, taki gnój jeden z drugim by pomyslał dwa razy zanim by cos durnego zrobił!!!!
elka2018-09-12 15:17:29
0 0
bo jak widać kara więzienia to żadna kara. jakby za taki wyczyn dostał grzywne w wysokości 200 tys i musiał to spłacać to by kare poczuł
do Konrad2018-09-12 17:34:47
0 0
PoPisik powinnismy usunac nie tylko z regionu ale z calego wojewodztwa. Wszedzie sie mnozy tego lewactwa ludzie zyja jak w ciemnogrodzie, w dodatku kolejne wybory i dalej na to samo głosują ... Nie dziwić sie jak nawet kościół reklamuje PIS. Oby nastał czas żeby mlodziezowka sie zbuntowala i podbiła frekwencje wyboru w inna strone . Obudzcie sie jeden głos nic nie zmienia ale mlodych wciaz mamy duzo i to my mozemy namieszac tym bałwanom przekazującym stołki z pokolenia na pokolenie. Te zajoby wciaz otwierania nowe urzedy urzedziki uje muje po co to komu. Z roku na rok rosnie liczba jakichs chory instytucji panstwowym dążacych do wypasienia swoich tyłków CHORY KRAJ
:)2018-09-13 00:54:14
0 0
Sanoczanin szkoda tylko że nie ciebie:(byłoby jednego kretyna mniej no, ale może kiedyś:).