REKLAMA
REKLAMA

Pijana zadzwoniła do komendy. Nie wiedziała gdzie jest

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policjanci pomogli mieszkance powiatu brzozowskiego, która nie wiedziała gdzie jest i nie była w stanie sama trafić do domu. Funkcjonariusze ustalili, gdzie kobieta się znajduje. Okazało się, że miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie.


Wczoraj około godz. 21.30, do brzozowskich policjantów zadzwoniła mieszkanka powiatu brzozowskiego z informacją, że nie wie gdzie się znajduje i nie jest w stanie o własnych siłach trafić do swojego miejsca zamieszkania. Przekazała, że znajduje się jakimś pojeździe, ale nie jest w stanie wskazać dokładnego miejsca pobytu.

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli działania zmierzające do odnalezienia zgłaszającej. Patrolując teren Brzozowa, na jednym z parkingów policjanci zauważali volkswagena i siedzącą w nim kobietę. W rozmowie z nią policjanci wyczuli alkohol. Ponadto nie orientowała się ona co do miejsca i czasu w jakim się znajduje. Badanie alkomatem wykazało u niej blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

W związku z tym, że kobieta znajdowała się okolicznościach mogących zagrażać jej życiu i zdrowiu, a nie było możliwości przekazać jej rodzinie, została przewieziona do komendy celem wytrzeźwienia.

5091474052423

źródło: KPP Brzozów

06-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)