REKLAMA
REKLAMA

Pijana zadzwoniła do komendy. Nie wiedziała gdzie jest

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policjanci pomogli mieszkance powiatu brzozowskiego, która nie wiedziała gdzie jest i nie była w stanie sama trafić do domu. Funkcjonariusze ustalili, gdzie kobieta się znajduje. Okazało się, że miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie.


Wczoraj około godz. 21.30, do brzozowskich policjantów zadzwoniła mieszkanka powiatu brzozowskiego z informacją, że nie wie gdzie się znajduje i nie jest w stanie o własnych siłach trafić do swojego miejsca zamieszkania. Przekazała, że znajduje się jakimś pojeździe, ale nie jest w stanie wskazać dokładnego miejsca pobytu.

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli działania zmierzające do odnalezienia zgłaszającej. Patrolując teren Brzozowa, na jednym z parkingów policjanci zauważali volkswagena i siedzącą w nim kobietę. W rozmowie z nią policjanci wyczuli alkohol. Ponadto nie orientowała się ona co do miejsca i czasu w jakim się znajduje. Badanie alkomatem wykazało u niej blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

W związku z tym, że kobieta znajdowała się okolicznościach mogących zagrażać jej życiu i zdrowiu, a nie było możliwości przekazać jej rodzinie, została przewieziona do komendy celem wytrzeźwienia.

5091474052423

źródło: KPP Brzozów

06-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)