REKLAMA
REKLAMA

Piłkarski weekend w gminie Zagórz (ZAPOWIEDŹ)

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Przed nami piłkarskie emocje związane z występami drużyn reprezentujących gminę Zagórz. Dla LKSu Tarnawa będzie to drugie starcie w obecnym sezonie. Z kolei Juventus Poraż, Osława Zagórz, LKS Czaszyn i Gabry Łukowe zainaugurują swoje rozgrywki. Wszystkie spotkania z udziałem tych zespołów zostaną rozegrane w najbliższą niedzielę. Ze wszystkich, które odbędą się w gminie Zagórz przygotujemy skróty video oraz fotorelację.

Najwyżej klasyfikowanym zespołem z gminy Zagórz jest obecnie LKS Tarnawa, która obecnie walczy o mistrzostwo klasy okręgowej. Piłkarze LKSu mają za sobą premierowy pojedynek na tym szczeblu. Na wyjeździe udało im się ograć Iwonkę Iwonicz 2:0. W drugiej kolejce, tarnawianie mieli grać w Targowiskach z miejscowym Partyzantem. Spotkanie nie doszło do skutku ze względu na fatalny stan boiska.

W niedzielę w Tarnawie pojawi się Przełęcz Dukla, która do tej pory zebrała na swoim koncie trzy punkty po wygranej na własnym terenie 1:0 z drużyną z Iwonicza. Na inaugurację Przełęcz uległa Polonii Kopytowa 1:3.

KROŚNIEŃSKA KLASA OKRĘGOWA

LKS Tarnawa – Przełęcz Dukla

Niedziela 19.08.2018, godzina 16:30

Kolejnym z zespołów z terenu gminy Zagórz, który w ostatnim sezonie zanotował promocję do wyższej klasy rozgrywkowej jest Juventus Poraż. Beniaminek klasy A, w swoim premierowym pojedynku zagra u siebie z Bukowianką Bukowsko, czyli trzecią ekipą klasy A w poprzednim sezonie. Juventus wcale nie stoi na przegranej pozycji, ponieważ o ile Bukowianka była praktycznie niepokonana na własnym boisku (10-0-3), o tyle zdecydowanie gorzej szło jej na wyjazdach (5-3-5). W poprzedniej edycji rozgrywek Poraż zanotował 9 zwycięstw i 2 remisy grając przed własną publicznością. Nikomu nie udało się tu wygrać.

KLASA A, GRUPA KROSNO I

Juventus Poraż – Bukowianka Bukowsko

Sobota 18.08.2018, godzina 14:00

Trzy kolejne drużyny z gminy Zagórz rywalizować będą w klasie B, grupie Krosno I. Mowa oczywiście o Osławie Zagórz, LKSie Czaszyn oraz zespole Gabry Łukowe. W poprzednim sezonie ekipy te prezentowały dość wyrównany poziom. Ostatecznie najwyżej sklasyfikowano Czaszyn (5. miejsce – 35 punktów). Dwa oczka niżej Zagórz (33 punkty), natomiast na 8. pozycji rywalizację zakończyli piłkarze z Łukowego, legitymujący się dorobkiem 26 punktów. Na początek Osława i Gabry zagrają przed własną publicznością. Zmierzą się odpowiednio z LKSem Tyrawa Wołoska oraz z LKSem Olszanica. Starcie wyjazdowe czeka natomiast czaszynian, którzy piłkarskie umiejętności skonfrontują z Zalewem Myczkowce. W sezonie 2017/2018 rywale plasowali się w dolnej części tabeli, z czego drużyna z Myczkowiec była outsiderem. Na 22 mecze zaliczyła 2 remisy i 20 porażek, jedno ze spotkań przegrywając 1:11 (z Nelsonem Polańczyk).

KLASA B, GRUPA KROSNO II

Osława Zagórz – LKS Tyrawa Wołoska

Niedziela 19.08.2018, godzina 13:00

Zalew Myczkowce – LKS Czaszyn

Niedziela 19.08.2018, godzina 13:00

Gabry Łukowe – LKS Olszanica

Niedziela 19.08.2018, godzina 15:00

* W ostatnich dniach następują zmiany w terminarzach. O ewentualnych korektach w opisywanych spotkaniach będziemy informować na bieżąco.

16-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)