REKLAMA
REKLAMA

Po 7 latach Jakub Osika odchodzi z MDK (VIDEO, FOTO)

Po 7 latach Jakub Osika odchodzi z MDK (VIDEO, FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Jakub Osika nie jest już dyrektorem Młodzieżowego Domu Kultury w Sanoku. Kandydat na burmistrza Sanoka nie znalazł uznania w oczach komisji konkursowej. Ta, zdecydowała się przekazać stery MDK Wiesławie Skorek. Do konkursu stanął jeszcze Grzegorz Maliwiecki.

Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku to jednostka, której organem prowadzącym jest Starostwo Powiatowe w Sanoku. W skład pięcioosobowej komisji konkursowej weszli: Zofia Kijowska – naczelnik Wydziału Oświaty, Promocji, Kultury i Rozwoju, Irena Sawa – kadrowa w Starostwie Powiatowym w Sanoku, Robert Pieszczoch – przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Turystyki, Andrzej Chrobak – członek Zarządu Powiatu Sanockiego. Na przesłuchanie konkursowe nie dotarł Marian Futyma, radny Rady Powiatu Sanockiego.

Na zwołanej w poniedziałek (3 bm.) konferencji, Osika stwierdził, że decyzja o wyborze nowego dyrektora miała charakter polityczny. Jednocześnie podkreślił, że nowa pani dyrektor bez problemu poradzi sobie z kierowaniem i rozwojem MDKu.

04-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)