REKLAMA
REKLAMA

Policjant z leskiej komendy wjechał do rowu i uderzył w przepust. Sprawą zajęła się prokuratura

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. We wtorek 2 stycznia w Nowosiółkach doszło do kolizji drogowej. Kierującym pojazdem, który wylądował w przydrożnym rowie, był policjant z leskiej komendy. Kiedy służby interweniowały na miejscu zdarzenia, nie zastały tam funkcjonariusza. Sprawa trafiła do Prokuratury Rejonowej w Lesku.

Jak informuje leska policja do kolizji doszło w Nowosiółkach 2 stycznia w godzinach popołudniowych. Samochód osobowy wjechał do rowu i uderzył w przepust.

Rzeczywiście, kierującym pojazdem, który uczestniczył w kolizji i wjechał do rowu, był funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Lesku. Z uwagi na to, że sprawa dotyczy policjanta, materiały przekazano do leskiej prokuratury – mówi asp. sztab. Katarzyna Fechner, rzecznik prasowy KPP w Lesku.

Jak dodaje pani rzecznik w związku z wtorkowym zdarzeniem nikt nie ucierpiał.

Materiały w tej sprawie wpłynęły do Prokuratury Rejonowej w Lesku celem ich dalszego rozpatrzenia – informuje prokurator Maria Chrzanowska, Prokurator Rejonowy Prokuratury Rejonowej w Lesku.

Więcej informacji w tej sprawie niebawem.

Clipboard01951

05-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)