REKLAMA
REKLAMA

POSZUKIWANIA 16-LATKI: Dziewczyna nadal nie wróciła do domu, akcja trwa (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Wciąż nieznane jest miejsce pobytu poszukiwanej przez policję 16-letniej mieszkanki Sanoka, która w ubiegłą niedzielę wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. – Sprawdzane są miejsca, w których bywała, domy i mieszkania znajomych, miejsca do których mogłaby pójść – relacjonuje asp. szt. Anna Oleniacz, oficer prasowy KPP Sanok.

W niedzielę (9 grudnia) przed godziną 13, 16-letnia mieszkanka Sanoka samowolnie oddaliła się z miejsca zamieszkania i do tej pory nie powróciła, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. W czwartek sanocka policja opublikowała wizerunek dziewczyny i zaapelowała do mieszkańców Sanoka i okolic o udzielanie informacji, które mogłyby pomóc w odnalezieniu nastolatki. Od tego czasu minęła niespełna doba. Jak na razie nastolatki nie odnaleziono.

Poszukiwania trwają. Dziewczyna nadal nie wróciła do domu. Sprawdzane są miejsca na terenie powiatu, w których bywała, miejsca zamieszkania znajomych, miejsca, do których mogłaby pójść. Wszystkie patrole oraz służby kryminalne mają zdjęcia dziewczyny i jej szukają oraz wykonują szereg innych czynności – mówi asp. szt. Anna Oleniacz z KPP Sanok.

Rysopis zaginionej: wzrost około 170 cm, waga 50 kg, szczupła budowa ciała, włosy ciemne długie – poniżej ramion, twarz szczupła, oczy piwne. Dziewczyna ubrana była w długą do kolan kurtkę koloru czarnego z kapturem obszytym futerkiem, spodnie typu jeans, buty sportowe.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Sanoku tel. 13 46 57 343, 13 46 57 310 lub 311, bądź tel. alarmowy 112.

źródło: Red., KPP Sanok

14-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook