REKLAMA
REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Pijana motorowerzystka wjechała do rowu (ZDJĘCIA)

NIEBOCKO / PODKARPACIE. W poniedziałek (11 bm.) policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem motorowerzystki. Kobieta, która kierowała jednośladem, na zakręcie straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Okazało się, że była pijana.

303-162775

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w Niebocku, około godz. 17, na drodze wojewódzkiej, prowadzącej do Dynowa. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zastali tam kobietę, której zespół medyczny udzielał pierwszej pomocy. Pojazd, którym się poruszała został już wyciągnięty z rowu. Funkcjonariusze w rozmowie ze świadkiem zdarzenia wstępnie ustalili, że kierująca jednośladem jechała w kierunku Jabłonki, bez ochronnego kasku na głowie. Jej tor jazdy wskazywał, że może być pijana. W pewnym momencie, na zakręcie, kobieta nagle zjechała w prawo, a następnie wjechała do przydrożnego rowu.

Kierującą okazała się 42-letnia mieszkanka Niebocka. Kobieta w wyniku upadku doznała obrażeń i karetką pogotowia została przewieziona do szpitala. Gdy policjanci sprawdzili jej trzeźwość okazało się, że posiadała 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto motorower, którym się poruszała nie posiadał aktualnego ubezpieczenia i nie był dopuszczony do ruchu, a jego tablice rejestracyjne pochodziły z innego pojazdu.

Teraz 42-letnia mieszkanka Niebocka odpowie za przestępstwo kierowania w stanie nietrzeźwości i popełnione wykroczenia drogowe przed sądem.

303-162776

KPP Brzozów

13-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)