REKLAMA
REKLAMA

REGION: Konwojenci zgubili walizkę z pieniędzmi… (ZDJĘCIA)

ROPCZYCE / PODKARPACIE. Pieniądze, które miały zostać wpłacone do banku, zostały zgubione przez przewożących gotówkę konwojentów. Na szczęście zauważyli to policjanci, którzy zabezpieczyli walizkę i zwrócili ją firmie ochroniarskiej.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 17, w Sędziszowie Małopolskim. Sierż. sztab. Wojciech Rutyna i st. sierż. Seweryn Chmura z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim, patrolując teren miasta, zauważyli, że w furgonetce przejeżdżającej przez skrzyżowanie otworzyły się tylne drzwi i z samochodu wypadła walizka. Policjanci zabrali walizkę z ulicy, a kierujący samochodem, nieświadomy zguby odjechał z miejsca.

Jak się okazało, walizka służyła do przewozu pieniędzy, gdyż znajdowała się w niej znaczna kwota. Pieniądze miały trafić do banku. Przewożący gotówkę konwojenci o zgubie dowiedzieli się w kolejnym sklepie, gdy zauważyli, że drzwi w furgonetce są otwarte.

Walizka wraz z zawartością została zwrócona firmie ochroniarskiej.

Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia.

303-159082

303-159084

KPP Ropczyce

04-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)