REKLAMA
REKLAMA

REGION: Konwojenci zgubili walizkę z pieniędzmi… (ZDJĘCIA)

ROPCZYCE / PODKARPACIE. Pieniądze, które miały zostać wpłacone do banku, zostały zgubione przez przewożących gotówkę konwojentów. Na szczęście zauważyli to policjanci, którzy zabezpieczyli walizkę i zwrócili ją firmie ochroniarskiej.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 17, w Sędziszowie Małopolskim. Sierż. sztab. Wojciech Rutyna i st. sierż. Seweryn Chmura z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim, patrolując teren miasta, zauważyli, że w furgonetce przejeżdżającej przez skrzyżowanie otworzyły się tylne drzwi i z samochodu wypadła walizka. Policjanci zabrali walizkę z ulicy, a kierujący samochodem, nieświadomy zguby odjechał z miejsca.

Jak się okazało, walizka służyła do przewozu pieniędzy, gdyż znajdowała się w niej znaczna kwota. Pieniądze miały trafić do banku. Przewożący gotówkę konwojenci o zgubie dowiedzieli się w kolejnym sklepie, gdy zauważyli, że drzwi w furgonetce są otwarte.

Walizka wraz z zawartością została zwrócona firmie ochroniarskiej.

Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia.

303-159082

303-159084

KPP Ropczyce

04-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)