REKLAMA

REGION: Tragedia na drodze. Nie żyją dwie osoby (FOTO)

Trwa wyjaśnianie przyczyn tragicznego wypadku, do jakiego doszło wczoraj (6 bm.) w nocy w Rogach, w powiecie krośnieńskim. Kierujący dostawczym mercedesem uderzył w fiata cinquecento, który stał w zatoce autobusowej. Dwie osoby zginęły na miejscu, jedna została ranna.

Kilka minut po godz. 1 w nocy, służby ratownicze zostały powiadomione o wypadku, do jakiego doszło na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Rogi. Wstępnie ustalono, że kierujący dostawczym mercedesem 19-latek, jechał w kierunku Miejsca Piastowego. Z nieustalonych dotąd przyczyn, jego auto uderzyło w fiata cinquecento, który zatrzymał się w zatoce autobusowej. W samochodzie osobowym znajdowały się 3 osoby. Wskutek uderzenia, śmierć na miejscu poniosła 21-letnia kierująca i 45-letni pasażer. Drugi z pasażerów, 26-letni mężczyzna został ranny.

Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Śledczy zabezpieczali ślady, gromadzili dowody, który pozwolą wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Kierowca mercedesem został zatrzymany. Prokurator zdecyduje o dalszych czynnościach z jego udziałem. Badanie potwierdziło, że 19-latek był trzeźwy, jednakże pobrano od niego krew do badań.

KMP Krosno
foto: KM PSP Krosno

07-10-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Xd2018-10-07 10:19:16
0 0
Wyrazy współczucia dla rodziny. Kto widział żeby 19 latek bez doświadczenia jeździł takim autem ciezarowym
cc2018-10-07 11:50:49
0 0
i pewnie spadnie fala krytyki i odmiennego zdania, ale uważam że ktoś kto ma 19 lat, NIGDY nie powinien wsiadać za kierownicę dostawczego samochodu! Ile miał koleś prawo jazdy? maksymalnie rok. Może kilka miesięcy. I nie mam tu na myśli dojrzałości emocjonalnej a dojrzałości i doświadczenia za kierownicą! Nie bez przyczyny by zostać kierowcą ciężarowego trzeba mieć ponad 20 lat i zrobić szereg szkoleń i badań! Kolesie siadają za kierownicę by zarobić kasę, wydawać by się mogło szybką, i dochodzi do tragedii. Powtarzam, mam na myśli umiejętności za kierownicą. Młody człowiek o 1 w nocy powinien spać, a nie za kierownicą dostawczaka siedzieć.
..2018-10-07 14:11:49
0 0
Albo klepał sms
kolego cc2018-10-07 15:38:40
0 0
Jako doświadczony kierowca dużego zestawu odpowiem na Twój post. Otóż prawda jest taka, że kierowców brakuje. a to im zawdzięczamy to,że rano mamy bułeczki czy inne produkty w sklepie..... Starsi kierowcy maja doświadczenie ale juz stracili na tym zawodzie zdrowie lub nerwy... a już odkuli się finansowo i nie muszą w tym pracować (lub odchodzą na wieczną emeryturę......). Bo ani pieniądze ani warunki pracy do tego nie zachęcają.. (trzeba wkońcu znaleźdz czas na życie i na inne rzeczy niż praca).Młodzi ludzie i tak nie chcą spać o 1szej w nocy,bo imprezują- poznają świat.. Więc chwała tym którzy zamiast iść rozrabiać na mieście poszli do pracy aby poprawić swoje życie- tylko pomóżmy im zdobyć to doświadczenie, bo nie każdemu się uda za pomocą prób i błędów....... Mnie się udało... Ale sam wiem ile razy moglem sam tak skończyć. Mimo doświadzczenia dalej nie wiem czy tez nie popełnię błędu gdy jadę kolejną noc a w dzień się nie wyspałem w słońcu-na drodze jak na wojnie. Wiedzą tylko Ci którzy mają coś z tym wspólnego. A co do młodych-każdy był młodym i gdzieś musiał zacząć...A sam po sobie wiem, że wiele razy popelnilem błedy- na szczęście te wybaczalne..... Szkoda tylko, że ludzie naprawde nie rozumieją, że dziś bez transportu niema nic..... i naprawde nie trzeba wojny by ludzie nie mieli co włożyć do garnka chodz będą mieli pieniądze.....
pryk2018-10-07 19:37:23
0 0
Dam głowę że w komórkę gapił :/ Albo zasnął...
vitold2018-10-08 03:13:59
0 0
no to sprawil komus Wszystkich Sw.