Ważne trzy punkty żółto-niebieskich. Rafał Domaradzki show!

Cenne trzy punkty przywożą piłkarze Geo-Eko Wiki Ekoballu Stali Sanok z Pilzna. Sanoczanie pokonali miejscowego Rzemieślnika 2:0. Zwycięstwo dały bramki zdobyte przez Rafała Domaradzkiego.

– Mecz z wiceliderem w Pilznie wygrywamy 2:0, po dwóch trafieniach Rafała Domaradzkiego. Oba gole padły po strzałach z dystansu, a szczególnej urody było trafienie z 15 minuty, kiedy Rafał huknął potężnie, a piłka zanim wpadła do bramki, odbiła się jeszcze od poprzeczki. Drugi gol to indywidualna akcja w 52 minucie meczu, złamanie do środka i strzał z 20 metrów po długim rogu. Brawo! – czytamy na fanpage klubu z Sanoka.

Kolejny mecz sanoczan w najbliższą sobotę (13 października). Podopieczni Mateusza Ostrowskiego i Roberta Ząbkiewicza podejmą Izolator Boguchwała. Początek o godzinie 11:00.

Rzemieślnik Pilzno – Geo-Eko Wiki Ekoball Stal Sanok 0:2 (0:1)
0:1 Rafał Domaradzki 15`
0:2 Rafał Domaradzki 52`