REKLAMA
REKLAMA

Sanoczanin zginął w Irlandii od ciosów nożem

SANOK / IRLANDIA. W Ballyjamesduff w sylwestra śmiertelnie raniono nożem Marka Ś., pochodzącego z Sanoka. Jak donosi Irish Mirror mężczyzna zmarł 1 stycznia w szpitalu.

Do tragicznego wydarzenia doszło 31 grudnia minionego roku w miejscowości Ballyjamesduff w Irlandii w hrabstwie Cavan. 40-latka Marka Ś. w jednym z lokali tuż po 23.00 lokalnego czasu, śmiertelnie ugodzono nożem. Mężczyzna trafił do szpitala, jednak mimo tego zmarł rano 1 stycznia 2018 roku.

W miniony czwartek aresztowano 38-latka, któremu postawiono zarzut zabójstwa.

Jak podaje Irish Mirror w noc sylwestrową miało dojść do awantury, która miała miejsce podczas gry w karty. Podejrzanego mężczyznę ujęto w Cork City. Jak zapewni irlandzka Garda śledztwo będzie kontynuowane. Tym samym zwraca się do wszystkich tych, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje w tej sprawie, o kontakt. Zaznaczają, że będą rozmawiać także z innymi członkami społeczności polskiej, którzy mogli znać Marka Ś.

police-212521_960_720

źródło: Irish Mirror/red.

08-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)