REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Duże zainteresowanie i gromkie brawa podczas spotkania ze Stanisławem Michalkiewiczem (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK: Duże zainteresowanie i gromkie brawa podczas spotkania ze Stanisławem Michalkiewiczem (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki Nurt Konserwatywny zaprosił mieszkańców miasta i okolic na otwarte spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem, działaczem opozycji w PRL, publicystą i autorem wielu książek o tematyce społeczno-politycznej. Spotkanie zorganizowano w Sali Gobelinowej sanockiego Zamku, która wypełniła się do ostatniego miejsca. Wiele wypowiadanych przez głównego bohatera kwestii, spotkało się ze spontaniczną reakcją publiczności i gromkimi brawami. Zapraszamy do obejrzenia relacji video.

Podczas blisko trzygodzinnego spotkania, Stanisław Michalkiewicz przedstawił swoje spostrzeżenia dotyczące wielu ważnych spraw życia społecznego.

Po zakończeniu prelekcji, publiczność miała okazję do zadawania pytań. Pojawiło się kilkunastu chętnych. Następnie można było kupić książkę z autografem autora.

Życiorys: Stanisław Michalkiewicz – urodził się 8 listopada 1947 roku w Lublinie. Szkołę podstawową i Liceum Ogólnokształcące ukończył w Bełżycach. Studia prawnicze na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie ukończył w roku 1969. W roku 1972 ukończył podyplomowe Studium Dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. Był m.in. sędzią Trybunału Stanu w latach 1992-1993, stworzył własny projekt konstytucji. Prezentuje poglądy konserwatywno-liberalne.

Stanisław Michalkiewicz jest również autorem wielu publikacji: „Ulubiony ustrój Pana Boga”, „Na gorącym uczynku”, „Choroba czerwonych oczu”, „W przededniu końca świata”, „Szczypta herezji”, „Polska ormowcem Europy”, „Na niemieckim pograniczu”, „Targowica urządza się przy Napoleonie”, „Studia nad żydofilią”, „Spod listka figowego” oraz „Dobry ‚zły’ liberalizm”.

Obecnie pracuje jako publicysta „Najwyższego Czasu”, „Naszej Polski” i Magna Polonia. Współpracuje z Radiem Maryja. Jest także wykładowcą w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie oraz Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

źródło: Red., Sanocki Nurt Konserwatywny / materiały nadesłane

05-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)