REKLAMA

SANOK: Kto będzie najszybszym „góralem”? Widowiskowe zawody rowerowe

SANOK / PODKARPACIE. Organizatorzy zapraszają na zawody w kolarstwie górskim, które odbędą się 9 grudnia 2018. Jest to druga edycja zimowego ścigania, przygotowana przez Sanockie Wyścigi Rowerowe. Udział w niej zapowiadają zawodnicy z całego Podkarpacia. Start o godz. 11.00.

Wyścig odbędzie się w formule cross-country. Jest to rodzaj zawodów kolarstwa górskiego, w którym kolarze mają do przejechania kilka okrążeń w terenie. Dyscyplina ta jest bardzo widowiskowa i zapewnia kibicom dużo wrażeń, dając możliwość oglądania wszystkich ścigających się kolarzy na całej trasie przejazdu.

Trasa tegorocznego wyścigu, wytyczona w lesie na Białej Górze, powyżej Królewskiej Studni, jest szybka, trudna technicznie i będzie niemałym wyzwaniem dla zawodników. Organizatorzy zapraszają wszystkich do wspólnego kibicowania, gwarantują świetną zabawę, dużo pozytywnej emocji, a chętnych do ścigania zapraszają do rejestracji przez stronę SWR.

 

materiały nadesłane

 

07-12-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Kolarz2018-11-30 16:09:48
0 0
Będzie Ogień ❤