REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Ruszyła budowa Podwórka Talentów! W połowie września radość dzieci będzie nie do opisania (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK: Ruszyła budowa Podwórka Talentów! W połowie września radość dzieci będzie nie do opisania (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Intensywne głosowanie, zażarta walka do ostatnich godzin, a później wielka radość po ogłoszeniu wyników. Dzięki sanoczanom i przyjaciołom Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 2 w Sanoku, placówka, ale także całe miasto zyska nowoczesne Podwórko Talentów. Będzie ono dostępne zarówno dla podopiecznych przedszkola, jak i dla najmłodszych mieszkańców Sanoka. Jeśli dopisze pogoda i prace będą przebiegały zgodnie z harmonogramem, nowy plac zabaw zostanie otwarty około 20 września.

Tomasz Sokołowski

Partnerem akcji prowadzonej przez Samorządowe Przedszkole nr 2 w Sanoku oraz Gminę Miasta Sanoka był portal

esanok1

Efektowną nagrodę dla Sanoka udało się zdobyć dzięki oddaniu blisko 30 tys. głosów przede wszystkim mieszkańców miasta, ale także ich rodzin i przyjaciół z całej Polski. Kluczowe było znakomite, pełne zaangażowania przygotowanie całej akcji przez pracowników przedszkola.

Na nowym podwórku znajdą się trzy strefy: sportowa, naukowa i artystyczna. W każdej kilka elementów. Do ciekawszych należą: kubik wspinaczka, trampolina, planetarium, tablice muzyczne z bębnami czy teatrzyk. Całkowita wartość podwórka to 230 tys. zł.

Ze względów bezpieczeństwa, w godzinach otwarcia przedszkola, podwórko będzie służyło podopiecznym placówki, ale codziennie od 16 do 20 oraz w weekendy od 8 do 20 z nowego placu będą mogli korzystać wszyscy chętni sanoczanie. Taka zasada wynika wprost z regulaminu konkursu.

wizualizacja podworko.nivea.pl

04-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)