REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Ruszyła budowa Podwórka Talentów! W połowie września radość dzieci będzie nie do opisania (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK: Ruszyła budowa Podwórka Talentów! W połowie września radość dzieci będzie nie do opisania (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Intensywne głosowanie, zażarta walka do ostatnich godzin, a później wielka radość po ogłoszeniu wyników. Dzięki sanoczanom i przyjaciołom Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 2 w Sanoku, placówka, ale także całe miasto zyska nowoczesne Podwórko Talentów. Będzie ono dostępne zarówno dla podopiecznych przedszkola, jak i dla najmłodszych mieszkańców Sanoka. Jeśli dopisze pogoda i prace będą przebiegały zgodnie z harmonogramem, nowy plac zabaw zostanie otwarty około 20 września.

Tomasz Sokołowski

Partnerem akcji prowadzonej przez Samorządowe Przedszkole nr 2 w Sanoku oraz Gminę Miasta Sanoka był portal

esanok1

Efektowną nagrodę dla Sanoka udało się zdobyć dzięki oddaniu blisko 30 tys. głosów przede wszystkim mieszkańców miasta, ale także ich rodzin i przyjaciół z całej Polski. Kluczowe było znakomite, pełne zaangażowania przygotowanie całej akcji przez pracowników przedszkola.

Na nowym podwórku znajdą się trzy strefy: sportowa, naukowa i artystyczna. W każdej kilka elementów. Do ciekawszych należą: kubik wspinaczka, trampolina, planetarium, tablice muzyczne z bębnami czy teatrzyk. Całkowita wartość podwórka to 230 tys. zł.

Ze względów bezpieczeństwa, w godzinach otwarcia przedszkola, podwórko będzie służyło podopiecznym placówki, ale codziennie od 16 do 20 oraz w weekendy od 8 do 20 z nowego placu będą mogli korzystać wszyscy chętni sanoczanie. Taka zasada wynika wprost z regulaminu konkursu.

wizualizacja podworko.nivea.pl

04-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)