REKLAMA
REKLAMA

Solidne przetarcie Wilków przed ćwierćfinałem MP. Szarotka Nowy Targ – Sanok 9:8 (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Przygotowujący się do ćwierćfinału mistrzostw Polski unihokeiści Bieszczady24.pl Wilków Sanok rozegrali wyjazdowy mecz kontrolny z brązowym medalistą poprzedniej edycji rozgrywek Salming Ekstraligi Mężczyzn Szarotką Nowy Targ. Sanoczanie przegrali minimalnie 8:9 rozgrywając 5 części meczu po 20 minut każda.

W naszym zespole zagrali wszyscy zawodnicy, w tym trzech bramkarzy. Nie było jedynie przebywającego w Warszawie Radosława Bomby. Jesteśmy zadowoleni z tego sprawdzianu, ponieważ udało nam się przećwiczyć wiele rozwiązań, w meczu z tak utytułowanym zespołem. Drużynie KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ dziękujemy za sportową walkę i życzymy powodzenia w kolejnej części sezonu – czytamy na profilu sanockiej „watahy” w portalu Facebook.com.

Szarotka Nowy Targ – Bieszczady24.pl Wilki Sanok 9:8 (1:2, 2:1, 0:0, 3:1, 3:4)

Dla Sanoka:

0:1 Przemysław Kot – Kamil Dudek
0:2 Tomasz Sokołowski
2:3 Damian Popek – Tomasz Sokołowski
6:4 Maciej Struzik – Jakub Sujkowski
6:5 Michał Ambicki – Tomasz Sokołowski
9:6 Dominik Januszczak – Kamil Dudek
9:7 Damian Popek
9:8 Tomasz Sokołowski – Michał Ambicki

Wilki: Krzysztof Kopeć, Kacper Cęgiel, Kamil Kocur – Tomasz Rudy, Jakub Sołowski; Jakub Sujkowski, Maciej Struzik, Kamil Dudek, Przemysław Kot – Piotr Sokołowski, Michał Leś, Wojciech Pisula; Tomasz Sokołowski, Damian Popek, Michał Ambicki, Dominik Januszczak.

Pierwsze emocje związane z ćwierćfinałem Salming Ekstraligi Mężczyzn 17 lutego. Rywalem będzie Fenomen Babimost. Pierwsza batalia w Sanoku. Jedna lub dwie kolejne na boisku przeciwnika w dniach 3-4 marca. Rywalizacja o półfinał toczyć się będzie do dwóch zwycięstw.

2foto: archiwum Wilków

22-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)