STAL SANOK: Cenny wyjazdowy punkt, ale niedosyt pozostał

Mecz pomiędzy Polonią Przemyśl a Geo-Eko Wiki Ekoball Stalą Sanok zakończył zmagania w 3. kolejce rozgrywek 4. ligi podkarpackiej. W Przemyślu padł remis 1:1.

Pierwsi bramkę zdobyli gospodarze. Z jedenastu metrów nie pomylił się Tomasz Walat. To była 19 minuta spotkania. Gdy na początku drugiej połowy czerwoną kartkę ujrzał Piotr Kuźniar stało się jasne, że sanoczanie rzucą się na rywala. Dopiąć swego udało się w 63 minucie meczu. Piłkę „wyplutą” przez golkipera Polonii, skierował do bramki Jakub Ząkiewicz.

Żółto-niebiescy mieli jeszcze swoje okazje, wynik jednak nie uległ już zmianie. Zgodnie podkreślano w obu obozach, że to sprawiedliwy podział punktów. W pierwszej odsłonie to Polonia przeważała. Pozostał niedosyt, bo grając prawie całą połowę w przewadze, można było pokusić się o jeszcze jedną bramkę.

Polonia Przemyśl – Geo-Eko Wiki Ekoball Stal Sanok 1:1 (1:0)

1:0 Tomasz Walat 19`
2:0 Jakub Ząbkiewicz 63`