REKLAMA
REKLAMA

STAL SANOK: LKS Pisarowce bierze rewanż w sparingu

PAKOSZÓWKA / PODKARPACIE. Na Euroboisku w Pakoszówce (14 bm.) piłkarze Geo-Eko Ekoball-u Stali Sanok rozegrali kolejny sparing. W rozgrywanym w bardzo szybkim tempie spotkaniu zespół LKS Pisarowce okazał się lepszy, czym „wyrównał rachunki”, po porażce przed dwoma tygodniami.

– Choć odnieśli zwycięstwo zasłużone, bo optycznie byli drużyną lepszą, to jednak mimo wszystko było ono troszkę za wysokie. Mieliśmy bowiem – szczególnie w pierwszej połowie – co najmniej trzy stuprocentowe sytuacje. Najpierw Mateusz Kuzio w sytuacji sam na sam trafił wprost w bramkarza, Igor Hydzik kilka chwil później trafił tylko w boczną siatkę, a w trzeciej świetnie wyprowadzonej kontrze zabrakło odrobinę dokładności w ostatnim podaniu. Mimo to sparing należy zaliczyć do bardzo pożytecznych. Materiału do analizy i dyskusji będzie co niemiara – czytamy na stronie klubu z Sanoka.

Warto dodać, że dwie bramki (w tym jedną piękną z rzutu wolnego w samo okienko bramki) dla LKS-u zdobył wychowanek Ekoball-u, a syn prezesa Pisarowiec – Rafał Domaradzki. Jedno trafienie dołożył bramkostrzelny Sebastian Sobolak.

Następna gra kontrolna żółto-niebieskich już w najbliższą sobotę. Na Euroboisku w Rzeszowie rozegramy mecz z Izolatorem Boguchwała. Wyjazd o godz. 10:00. Mecz o 13:00.

Skład: Krzanowski (46′ Jarzec), Suszko, Śmietana, Gadomski, Wójcik, Adamiak (20′ Gierczak), Jaklik, Tabisz, Słysz (46′ Ząbkiewicz), Hydzik, (46′ Sieradzki), Kuzio (46′ zawodnik testowany).

5s

za: Ekoball

15-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)