REKLAMA
REKLAMA

STRACHOCINA: Rodzice wraz z pociechami spędzili dzień w przedszkolu (FOTO)

STRACHOCINA / PODKARPACIE. W Szkole Podstawowej im. Ignacego Łukasiewicza w Strachocinie zorganizowano „Dzień Otwarty” dla rodziców. 25 września odwiedzili swoje pociechy, dołączając do wspólnej zabawy.

W punkcie przedszkolnym stawili się prawie wszyscy zaproszeni rodzice. Zostali powitani przez dzieciaki wesołą piosenką, a następnie zabraliśmy się do wspólnej zabawy. Naszym zamierzeniem oprócz zaprezentowania opiekuna przedsięwzięcia, była integracja rodziców, dzieci i nauczycieli.

Każde dziecko wraz z rodzicem odbijało ręce zamoczone w farbie na naszkicowanym pniu drzewa, na znak przynależności do wspólnej grupy, bawiliśmy się przy użyciu chusty animacyjnej m. in. w bilard, przerzuć piłkę oraz tulipan.

W międzyczasie rodzice podziwiali galerię prac plastycznych wykonanych przez swoje pociechy. Wspólnie spędzony czas upłynął szybko. Jesteśmy pewni, że jeszcze się spotkamy.

Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Strachocinie realizuje projekt finansowany przez Fundusz Wspierania Inicjatyw Lokalnych GAZ-SYSTEM.Dziękuje firmie GAZ-SYSTEM za wzbogacenie punktu przedszkolnego, a rodzicom za odwiedziny i super zabawę.

Patronat nad wydarzeniem objął esanok.pl.

 

 

 

 

 

materiał nadesłany

26-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym: