REKLAMA
REKLAMA

Sztuki walki na wysokim poziomie! Gwiazdy w Sanoku podczas I edycji Samuraj Fight Day (VIDEO)

Sztuki walki na wysokim poziomie! Gwiazdy w Sanoku podczas I edycji Samuraj Fight Day (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższą sobotę, w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku odbędzie się I edycja Samuraj Fight Day! Oprócz pokazów wybitnych zawodników i zawodniczek reprezentujących kickboxing, na ringu zaprezentują się również przedstawiciele brazylijskiego jiu jitsu. Gościem specjalnym będzie mistrzyni świata w kickboxingu Iwona Nieroda, a także brązowy medalista mistrzostw Europy Rafał Dudek!

Impreza ma na celu promocję kickboxingu w naszym mieście oraz wsparcie Ekonomii Społecznej, z której to funduszy finansowana jest cała impreza. Ma ona charakter treningowy i promocyjny. Każdy będzie mógł przyjść i spróbować swoich sił w dyscyplinach sztuk walki, na które możecie uczęszczać w klubie Samuraj Sanok – mówi Marcin Solarz, prezes klubu Samuraj Sanok.

Patronem medialnym Samuraj Fight Day jest portal

esanok1

Obok znanych wszystkim sanockich trenerów: Artur Szychowski (K-1 Rules,Boks), Adam Słoniewski (BJJ, JJ), Bronisław Krawiec (Boks), Kamil Rościński (K-1 Rules), na treningi zapraszają zaprzyjaźnieni z klubem, utytułowani trenerzy: Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa), Wiesław Kania (RKSW Rzeszów K-1 Rules), Rafał Dudek (Fight House Nowy Sącz).

Maraton sztuk walki będzie trwał od godziny 10 do 16. Zapraszamy dorosłych i dzieci. Wejście jest darmowe, natomiast, aby wziąć udział należy zgłosić się przez profil na fb/Vitamin Shop Sanok lub osobiście w siedzibie klubu przy ul. Szopena 1 (Vitamin Shop Sanok) i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Dla pierwszych 100 osób okolicznościowe T-shirty i smycze gratis! Napoje izotoniczne i batony energetyczne przewidziane dla wszystkich uczestników! Dla najmłodszych niespodzianka!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Kamil Rościński z Pucharem Europy! (FILM, WYWIADY)

Kamil Rościński powalczy o tytuł zawodowego mistrza Polski! Sparing z utytułowanym kick-bokserem Rafałem Dudkiem (FILM)

źródło: materiały nadesłane

14-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)