REKLAMA
REKLAMA

Sztuki walki na wysokim poziomie! Gwiazdy w Sanoku podczas I edycji Samuraj Fight Day (VIDEO)

Sztuki walki na wysokim poziomie! Gwiazdy w Sanoku podczas I edycji Samuraj Fight Day (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższą sobotę, w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku odbędzie się I edycja Samuraj Fight Day! Oprócz pokazów wybitnych zawodników i zawodniczek reprezentujących kickboxing, na ringu zaprezentują się również przedstawiciele brazylijskiego jiu jitsu. Gościem specjalnym będzie mistrzyni świata w kickboxingu Iwona Nieroda, a także brązowy medalista mistrzostw Europy Rafał Dudek!

Impreza ma na celu promocję kickboxingu w naszym mieście oraz wsparcie Ekonomii Społecznej, z której to funduszy finansowana jest cała impreza. Ma ona charakter treningowy i promocyjny. Każdy będzie mógł przyjść i spróbować swoich sił w dyscyplinach sztuk walki, na które możecie uczęszczać w klubie Samuraj Sanok – mówi Marcin Solarz, prezes klubu Samuraj Sanok.

Patronem medialnym Samuraj Fight Day jest portal

esanok1

Obok znanych wszystkim sanockich trenerów: Artur Szychowski (K-1 Rules,Boks), Adam Słoniewski (BJJ, JJ), Bronisław Krawiec (Boks), Kamil Rościński (K-1 Rules), na treningi zapraszają zaprzyjaźnieni z klubem, utytułowani trenerzy: Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa), Wiesław Kania (RKSW Rzeszów K-1 Rules), Rafał Dudek (Fight House Nowy Sącz).

Maraton sztuk walki będzie trwał od godziny 10 do 16. Zapraszamy dorosłych i dzieci. Wejście jest darmowe, natomiast, aby wziąć udział należy zgłosić się przez profil na fb/Vitamin Shop Sanok lub osobiście w siedzibie klubu przy ul. Szopena 1 (Vitamin Shop Sanok) i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Dla pierwszych 100 osób okolicznościowe T-shirty i smycze gratis! Napoje izotoniczne i batony energetyczne przewidziane dla wszystkich uczestników! Dla najmłodszych niespodzianka!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Kamil Rościński z Pucharem Europy! (FILM, WYWIADY)

Kamil Rościński powalczy o tytuł zawodowego mistrza Polski! Sparing z utytułowanym kick-bokserem Rafałem Dudkiem (FILM)

źródło: materiały nadesłane

14-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)