REKLAMA
REKLAMA

Tancerz rodem z Sanoka mistrzem Polski. Wraz z partnerką pojedzie na Mistrzostwa Świata! (FILM)

SANOK, BRZOZÓW, KONIN / PODKARPACIE. Dariusz Myćka, który pochodzi z naszego regionu, wraz z taneczną partnerką zdobyli Mistrzostwo Polski w federacji Tańca Sportowego. Para obroniła tytuł sprzed roku i pojedzie reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata.

Dariusz Krzysztof Myćka urodzony w Brzozowie posiada korzenie związane z Sanokiem. Jego mama pochodzi z tego miasta, natomiast tata z Pobiedna. W Sanoku mieszka też jego babcia, ciotki i wujkowie. W wieku 1,5 miesiąca wyjechał wraz z rodzicami do Zielonej Góry. Od 5-go roku życia trenuje taniec towarzyski. Obecnie tańczy z Madarą Freiberga. W ubiegłą sobotę obronili tytuł Mistrza Polski w Federacji Tańca Sportowego podczas mistrzostw w Koninie w tańcu standardowym ,wygrywając między innymi z taką parą jak Jacek Jeschke & Hanna Żudziewicz ( Hania była wcześniej przez długie lata partnerką Dariusza Myćki). W tym roku Darek i Madara, jako Mistrzowie Polski reprezentować będą nasz kraj na Mistrzostwach Świata.

taniec2

Para w Koninie tańczyła z numerem 58. Imprezę poprowadziła Iwona Pavlovic, czyli popularna Czarna Mamba.

Relację z tanecznego spektaklu można obejrzeć na YouTube. Pierwsza prezentacja pary –  6 h 30 min 12 sek, druga prezentacja pary – 9 h 19 min 10 sek. Z kolei jeden z tańców turniejowych – 7h 03 min 47 sek. Ogłoszenie wyników – 10h 06 min 40 sek.

materiały nadesłane

źródło: kanał YouTube/arc_music

14-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)