REKLAMA
REKLAMA

TOMASZ MATUSZEWSKI: „Zapewniam, że będzie to samorządność otwarta”

SANOK / PODKARPACIE. Nieco opadają wyborcze emocje. Za sterami sanockiego magistratu stanie Tomasz Matuszewski z KWW Łączy Nas Sanok. A oto oświadczenie burmistrza-elekta w dzień po wyborach.

Prowadząc kampanię wyborczą, starałem się docierać do ludzi, rozmawiać z nimi, otwierać się na ich problemy, jednocześnie pokazując, że wspólnie zmienimy Sanok i wpłyniemy na jego rozwój. Od pierwszego dnia kampanii, od pierwszych spotkań wierzyłem w mądrość sanoczan i w ich wolę zmiany Sanoka w miasto otwarte, przyjazne, bezpieczne i – w pełni znaczenia tego słowa – samorządne – pisze Tomasz Matuszewski.

Symbolem mojej kampanii był namiot – improwizowane, codziennie w innej dzielnicy miasta, miejsce spotkań z mieszkańcami. To dzięki tym spotkaniom i rozmowom obudziłem Sanok – podkreśla burmistrz-elekt.

Przede mną bardzo pracowity czas. Tuż po zaprzysiężeniu przedstawię plan na pierwszych sto dni działania. Mam nadzieję, że osoby zasiadające w radzie, których sanoczanie, podobnie jak mnie, obdarzyli zaufaniem, będą gotowi do współpracy. Jako niezależny kandydat proponuję współpracę przedstawicielom wszystkich środowisk. Sposób prowadzenia przeze mnie kampanii to sposób pracy, który preferuję. 4 listopada mieszkańcy zadecydowali, że chcą zmian i chcą, bym to ja stanął u steru samorządności. Zapewniam, że będzie to samorządność otwarta na mieszkańców i ich potrzeby. Dziś, w dzień po wyborach, z całego serca dziękuję sanoczanom za zaufanie – podsumowuje Tomasz Matuszewski.

 

oświadczenie Tomasza Matuszewskiego

KWW Łączy Nas Sanok

foto: mat. nadesłane/KWW Łączy Nas Sanok

 

06-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)