REKLAMA
REKLAMA

TOMASZ MATUSZEWSKI: „Zapewniam, że będzie to samorządność otwarta”

SANOK / PODKARPACIE. Nieco opadają wyborcze emocje. Za sterami sanockiego magistratu stanie Tomasz Matuszewski z KWW Łączy Nas Sanok. A oto oświadczenie burmistrza-elekta w dzień po wyborach.

Prowadząc kampanię wyborczą, starałem się docierać do ludzi, rozmawiać z nimi, otwierać się na ich problemy, jednocześnie pokazując, że wspólnie zmienimy Sanok i wpłyniemy na jego rozwój. Od pierwszego dnia kampanii, od pierwszych spotkań wierzyłem w mądrość sanoczan i w ich wolę zmiany Sanoka w miasto otwarte, przyjazne, bezpieczne i – w pełni znaczenia tego słowa – samorządne – pisze Tomasz Matuszewski.

Symbolem mojej kampanii był namiot – improwizowane, codziennie w innej dzielnicy miasta, miejsce spotkań z mieszkańcami. To dzięki tym spotkaniom i rozmowom obudziłem Sanok – podkreśla burmistrz-elekt.

Przede mną bardzo pracowity czas. Tuż po zaprzysiężeniu przedstawię plan na pierwszych sto dni działania. Mam nadzieję, że osoby zasiadające w radzie, których sanoczanie, podobnie jak mnie, obdarzyli zaufaniem, będą gotowi do współpracy. Jako niezależny kandydat proponuję współpracę przedstawicielom wszystkich środowisk. Sposób prowadzenia przeze mnie kampanii to sposób pracy, który preferuję. 4 listopada mieszkańcy zadecydowali, że chcą zmian i chcą, bym to ja stanął u steru samorządności. Zapewniam, że będzie to samorządność otwarta na mieszkańców i ich potrzeby. Dziś, w dzień po wyborach, z całego serca dziękuję sanoczanom za zaufanie – podsumowuje Tomasz Matuszewski.

 

oświadczenie Tomasza Matuszewskiego

KWW Łączy Nas Sanok

foto: mat. nadesłane/KWW Łączy Nas Sanok

 

06-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)