REKLAMA
REKLAMA

Ukradli alkohol i papierosy. Ojciec z synem i kolegą zatrzymani

Policjanci zatrzymali sprawców włamania do sklepu. Wśród nich był ojciec z synem. Złodzieje ukradli alkohol i papierosy. Wartość towaru wyceniono na kwotę 1000zł. Mężczyźni wczoraj usłyszeli zarzuty.

Do włamania doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek, w sklepie na ul. Jagiellońskiej w Sanoku. Odgłos tłuczonej szyby usłyszała osoba mieszkająca nieopodal sklepu. Kiedy zobaczyła mężczyzn ubranych na ciemno, poruszających sie nerwowo w okolicy sklepu, postanowiła powiadomić Policję.

Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie i analizując relacje świadków ustalili sprawców włamania. Włamywacze zostali zatrzymani w miejscu zamieszkania. Sprawcami okazali się trzej mieszkańcy powiatu sanockiego, ojciec z synem i kolegą.

Ponadto policjanci w piwnicy należącej do sprawców odnaleźli plecak, w ktorym znajdowały się papierosy i alkohol, które został skradzione ze sklepu. Właścicielka sklepu oszacowała straty na kwotę 1000 zł.

Mężczyźni w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. 63-latek miał w organizmie 1,6 promila, jego 34-letni syn 1,4, a kolega 2 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymani byli już wcześniej karani za podobne przestępstwa.

Wczoraj sprawcy usłyszeli zarzuty włamania. Za to przestępstwo prawo przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10.

303-164331

KPP Sanok

27-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)