REKLAMA
REKLAMA

Ukradli alkohol i papierosy. Ojciec z synem i kolegą zatrzymani

Policjanci zatrzymali sprawców włamania do sklepu. Wśród nich był ojciec z synem. Złodzieje ukradli alkohol i papierosy. Wartość towaru wyceniono na kwotę 1000zł. Mężczyźni wczoraj usłyszeli zarzuty.

Do włamania doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek, w sklepie na ul. Jagiellońskiej w Sanoku. Odgłos tłuczonej szyby usłyszała osoba mieszkająca nieopodal sklepu. Kiedy zobaczyła mężczyzn ubranych na ciemno, poruszających sie nerwowo w okolicy sklepu, postanowiła powiadomić Policję.

Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie i analizując relacje świadków ustalili sprawców włamania. Włamywacze zostali zatrzymani w miejscu zamieszkania. Sprawcami okazali się trzej mieszkańcy powiatu sanockiego, ojciec z synem i kolegą.

Ponadto policjanci w piwnicy należącej do sprawców odnaleźli plecak, w ktorym znajdowały się papierosy i alkohol, które został skradzione ze sklepu. Właścicielka sklepu oszacowała straty na kwotę 1000 zł.

Mężczyźni w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. 63-latek miał w organizmie 1,6 promila, jego 34-letni syn 1,4, a kolega 2 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymani byli już wcześniej karani za podobne przestępstwa.

Wczoraj sprawcy usłyszeli zarzuty włamania. Za to przestępstwo prawo przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10.

303-164331

KPP Sanok

27-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)