REKLAMA
REKLAMA

UWAGA KIEROWCY: Ślisko na „Malinkach”. Samochody wypadają z drogi jeden po drugim (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Po godzinie 14 na ul. Bieszczadzkiej w Zagórzu dwa samochody wpadły w poślizg i wypadły z drogi kończąc podróż kilkadziesiąt metrów od jezdni. Jednym z pojazdów podróżowały cztery osoby w tym malutkie dziecko. Jeden z uczestników został ranny. Kierowcy! Noga z gazu. Jest naprawdę ślisko!

Pierwsze informacje o zdarzeniach na „Malinkach” przekazuje st. sekc. Anna Kozłowska, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku.

Okazuje się, że na drodze krajowej nr 84 w Zagórzu doszło do dwóch osobnych zdarzeń. Najpierw jeden z samochodów osobowych wpadł w poślizg i zjechał na pobocze. 20 minut później inny pojazd również nie utrzymał się na jezdni i wypadł z drogi po przeciwnej stronie.

Jednym samochodem podróżowali Ukraińcy. Oprócz kierowcy, w aucie było troje pasażerów, w tym małe dziecko. W drugim pojeździe znajdował się tylko kierowca.

Jedna osoba ucierpiała.

Na miejscu są strażacy. O zdarzeniu zostali poinformowani ratownicy medyczni oraz policjanci.

Po ulewach na drogach jest ślisko. W taką pogodę, odcinek na trasie Zagórz-Postołów jest szczególnie niebezpieczny, a więc drodzy kierowcy, noga z gazu!

Foto: materiały nadesłane przez Czytelnika

16-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)