REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA / GROŹNIE NA SKRZYŻOWANIU: Wjechał na czerwonym świetle. Jedna osoba w szpitalu z urazem kręgosłupa (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na skrzyżowaniu ulic: Mickiewicza, Królowej Bony i Staszica doszło do groźnej stłuczki skody z renault. Jedna osoba z urazem kręgosłupa została przewieziona do szpitala. Aktualnie nie ma już utrudnień w ruchu. Znamy wstępne ustalenia policji.

Sanocka policja otrzymała zgłoszenie o 10:46. Zebrane przez funkcjonariuszy informacje wskazują na to, że jadący skodą od strony ul. Staszica mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego, wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą renault kobietą.

W wynika zderzenia osobówek, obrażeń ciała doznała kierująca renault. Z urazem kręgosłupa została przewieziona do szpitala – relacjonuje st. asp.  Anna Oleniacz z KPP Sanok.

Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Aktualnie nie ma już utrudnień w ruchu.

1

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Przypomnijmy, że w marcu na tym samym skrzyżowaniu doszło do poważnego wypadku.

Dzisiaj rano (19.03.2018) około 8.00 na skrzyżowaniu Mickiewicza–Staszica–Królowej Bony doszło do groźnego wypadku. Jak informuje sanocka policja kierująca mazdą najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarowej scani i doprowadziła do zderzenia. W wyniku wypadku obrażeń doznała 8-latka oraz kierująca mazdą.

Na krzyżówce od minionego piątku (16 marca) nie działa sygnalizacja świetlna. Dzisiaj około 8.00 doszło tam do kolejnego zdarzenia, jak się okazuje najgroźniejszego w skutkach.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca mazdą, wyjeżdżając z ulicy Mickiewicza, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarowemu pojazdowi marki scania i doprowadziła do zderzenia – informuje Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej policji.

Jak dodaje siła odrzuty była tak duża, że uderzyły one w jeszcze jeden pojazd, peugeot.

W wypadku cierpiała 8-letnia dziewczyna, która jechała w maździe. Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował dziecko do szpitala. Poszkodowana została także kierująca mazdą, która również trafiła do szpitala.

Karambol na krzyżówce. Dziewczynkę śmigłowcem przetransportowano do szpitala (NOWE ZDJĘCIA, FILM)

18-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)