REKLAMA
CUK
REKLAMA

Wspólne działania dzielnicowych i strażników miejskich (FOTO)

Dzielnicowi wspólnie ze strażnikami miejskimi prowadzili działania na terenie ogródków działkowych. W trakcie sprawdzania zwracali uwagę na zabezpieczenia domków i altan oraz na osoby bezdomne.

W mijającym tygodniu dzielnicowi wspólnie z funkcjonariuszami sanockiej Straży Miejskiej prowadzili działania ukierunkowane na bezpieczeństwo w ogródkach działkowych. Podczas patrolowania terenu sprawdzali zabezpieczenia domków i altan. Zwracali uwagę czy wewnątrz nie przebywają osoby obce lub bezdomne.

Przypominamy, że opuszczając działkę należy dokładnie zamknąć swoje altany i domki letniskowe. Pozostawienie uchylonego okna, cennych przedmiotów i urządzeń w widocznym przez okno, łatwo dostępnym miejscu, czy też prowizoryczne zamknięcie drzwi znacząco ułatwiają „pracę” włamywaczom. Często narażając właścicieli na duże straty finansowe.

Apel dotyczy zabezpieczenia wejść do budynków pod kątem włamań oraz ulokowania cennego sprzętu w miejscach niedostępnych dla obcych. Warto też zastanowić się nad zastosowaniem solidnych zamków w drzwiach, sama kłódka nie zagwarantuje bezpieczeństwa.

O wszelkich niepokojących sytuacjach należy informować Komendę Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3 tel. 112.

KPP Sanok

01-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)