REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Pijany wjechał w VW Transportera. Do tego dwie kolizje i powalone drzewo. Pechowa środa w powiecie sanockim

SANOK / PODKARPACIE. 3 stycznia na drogach powiatu sanockiego był pechowym dniem. Niemal w jednym czasie doszło do kilku zdarzeń na drodze. W Trepczy pijany 51-latek wjechał w inny samochód, w Nowosielcach i w Sanoku na ul. Lipińskiego doszło do kolizji. Natomiast w Komańczy walczono ze skutkami silnych wiatrów.

W Trepczy około godziny 16.00 doszło do zdarzenia drogowego. Na łuku drogi zderzyły się dwa pojazdy. Jak informuje sanocka policja, 51-latek kierujący peugeotem 307 zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadącego VW Transportera. Po przebadaniu okazało się, że sprawca miał  2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W tej sprawie materiały wyłączono do odrębnego postępowania i skierowano wniosek do sądu. Na miejscu interweniowały dwa zastępy JRG Sanok, policja oraz pogotowie ratunkowe.

Z kolei w Nowosielcach miała miejsce kolizja. Na drodze krajowej 28 63-latek kierujący suzuki, nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył pojazdu, który właściwie sygnalizował manewr skrętu w lewo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, na szczęście nikt nie ucierpiał. Sprawca został ukarany mandatem. Natomiast podczas usuwania rozbitych elementów nadwozia z jezdni ruch odbywał się wahadłowo. Interweniowała OSP Nowosielce.

W Sanoku na Lipińskiego doszło do podobnej sytuacji. 76-latek kierujący skodą najechał na tył prawidłowo jadącego forda. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi a sprawca został ukarany mandatem.

W Komańczy z uwagi na silne wiatry, doszło do oberwania się korony drzewa, która zatarasowała jezdnię. Strażacy-ochotnicy z Komańczy interweniowali na miejscu około 17.40 i usprawnili przejazd na drodze wojewódzkiej 897.

Clipboard01311

zdjęcie poglądowe

 

04-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)