REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Pijany wjechał w VW Transportera. Do tego dwie kolizje i powalone drzewo. Pechowa środa w powiecie sanockim

SANOK / PODKARPACIE. 3 stycznia na drogach powiatu sanockiego był pechowym dniem. Niemal w jednym czasie doszło do kilku zdarzeń na drodze. W Trepczy pijany 51-latek wjechał w inny samochód, w Nowosielcach i w Sanoku na ul. Lipińskiego doszło do kolizji. Natomiast w Komańczy walczono ze skutkami silnych wiatrów.

W Trepczy około godziny 16.00 doszło do zdarzenia drogowego. Na łuku drogi zderzyły się dwa pojazdy. Jak informuje sanocka policja, 51-latek kierujący peugeotem 307 zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadącego VW Transportera. Po przebadaniu okazało się, że sprawca miał  2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W tej sprawie materiały wyłączono do odrębnego postępowania i skierowano wniosek do sądu. Na miejscu interweniowały dwa zastępy JRG Sanok, policja oraz pogotowie ratunkowe.

Z kolei w Nowosielcach miała miejsce kolizja. Na drodze krajowej 28 63-latek kierujący suzuki, nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył pojazdu, który właściwie sygnalizował manewr skrętu w lewo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, na szczęście nikt nie ucierpiał. Sprawca został ukarany mandatem. Natomiast podczas usuwania rozbitych elementów nadwozia z jezdni ruch odbywał się wahadłowo. Interweniowała OSP Nowosielce.

W Sanoku na Lipińskiego doszło do podobnej sytuacji. 76-latek kierujący skodą najechał na tył prawidłowo jadącego forda. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi a sprawca został ukarany mandatem.

W Komańczy z uwagi na silne wiatry, doszło do oberwania się korony drzewa, która zatarasowała jezdnię. Strażacy-ochotnicy z Komańczy interweniowali na miejscu około 17.40 i usprawnili przejazd na drodze wojewódzkiej 897.

Clipboard01311

zdjęcie poglądowe

 

04-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)