REKLAMA
REKLAMA

GMINA KOMAŃCZA: Niedźwiedzica zaatakowała mężczyznę. 27-latek ma obrażenia głowy

GMINA KOMAŃCZA. W Szczawnem niedźwiedzica z małymi zaatakowała 27-latka, który dzisiaj spacerował po lesie, około 3 kilometry od zabudowań. Mężczyzna ma obrażenia głowy oraz całego ciała. Śmigłowcem LPR został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala.

Jak informuje mł. insp. Andrzej Stępień, Komendant Powiatowy Policji w Sanoku, do zdarzenia w lesie w Szczawnem doszło dzisiaj (tj. 1 lutego) między 15.00 a 16.00.

27-latek spacerował po lesie, gdzie była niedźwiedzica z małymi. Samica zaatakował mężczyznę. W wyniku zdarzenia ma on obrażenia głowy oraz całego ciała. Jak wynika z relacji sam zdołał się uwolnić z objęć drapieżnika i wezwać pomoc.

Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR, który przetransportował mężczyznę do krośnieńskiego szpitala – funkcjonuje tam oddział okulistyki, a 27-latek ma uszkodzone oko.

Na miejscu pracują sanoccy policjanci oraz leśnicy. Okoliczni mieszkańcy zostali ostrzeżeni przed niedźwiedzicą, która opiekując się małymi jest wyczulona na każde zagrożenie.

grizzly-bear-1777810_960_720

zdjęcie poglądowe

01-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)