REKLAMA
REKLAMA

GMINA KOMAŃCZA: Niedźwiedzica zaatakowała mężczyznę. 27-latek ma obrażenia głowy

GMINA KOMAŃCZA. W Szczawnem niedźwiedzica z małymi zaatakowała 27-latka, który dzisiaj spacerował po lesie, około 3 kilometry od zabudowań. Mężczyzna ma obrażenia głowy oraz całego ciała. Śmigłowcem LPR został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala.

Jak informuje mł. insp. Andrzej Stępień, Komendant Powiatowy Policji w Sanoku, do zdarzenia w lesie w Szczawnem doszło dzisiaj (tj. 1 lutego) między 15.00 a 16.00.

27-latek spacerował po lesie, gdzie była niedźwiedzica z małymi. Samica zaatakował mężczyznę. W wyniku zdarzenia ma on obrażenia głowy oraz całego ciała. Jak wynika z relacji sam zdołał się uwolnić z objęć drapieżnika i wezwać pomoc.

Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR, który przetransportował mężczyznę do krośnieńskiego szpitala – funkcjonuje tam oddział okulistyki, a 27-latek ma uszkodzone oko.

Na miejscu pracują sanoccy policjanci oraz leśnicy. Okoliczni mieszkańcy zostali ostrzeżeni przed niedźwiedzicą, która opiekując się małymi jest wyczulona na każde zagrożenie.

grizzly-bear-1777810_960_720

zdjęcie poglądowe

01-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)