REKLAMA
przeprosiny
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Pijany staranował samochody i uciekł. Do tego złodzieje telefonów, konfitur i pisanek

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali podczas zdarzeń drogowych. Dwóch kierujących po alkoholu wsiadło za kółko i spowodowało kolizję. Zgłoszono także kilka kradzieży telefonów, przetworów oraz pisanek.

Telefoniczne groźby

39-latka zawiadomiła policję, że znany jej mężczyzna telefonicznie kierował pod jej adresem groźby pozbawienia życia i zdrowia. Słowa te wzbudziły u kobiety realną, uzasadnioną obawę ich spełnienia.

Oblał pojazd, zniszczył lakier

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca oblał jakąś substancją jego opla. Spowodowało to straty w wysokości 600 zł.

Nietrzeźwi kierowcy 

W Nowosielcach policjanci ujawnili kierującego daewoo, który prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. 49-latek z powiatu krośnieńskiego miał prawie 0,8 promila w wydychanym powietrzu.

27-latek w nocy w Zarszynie kierował samochodem osobowym marki Opel znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało, że miał 0,4 promila w wydychanym powietrzu. Na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków i wjechał do przydrożnego rowu, przewracając pojazd na dach. Kierujący jechał sam, nie doznał żadnych obrażeń ciała. Z uwagi na oddalenie się z miejsca zdarzenia i podejrzenie kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Policjanci na ulicy Lipińskiego w Sanoku  ujawnili kierującego osobówką, który był nietrzeźwy. 41-latek miał prawie 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ponownie w Nowosielcach zatrzymano do kontroli drogowej kierującego volkswagenem. Okazało się, że mężczyzna ma 0,6 promila alkoholu w organizmie.

W Woli Piotrowej kierujący na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków drogowych i wjechał do rowu, a następnie przewrócił pojazd na dach i oddalił się z miejsca zdarzenia. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że 23-latek miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Z uwagi na oddalenie się i podejrzenie kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Pobicie w drodze do domu

27-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że w czasie powrotu do miejsca zamieszkania został zaatakowany i pobity przez nieznanych mu mężczyzn. Zgłaszający doznał urazu klatki piersiowej oraz głowy.

Złodziej w autobusie

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że w trakcie przejazdu autobusem złodziej ukradł jej z torebki portfel. W środku było 250 zł oraz dokumenty.

Pijany staranował dwa pojazdy i uciekł

Kierujący samochodem marki Opel prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i najechał na dwa zaparkowane pojazdy marki Mercedes i Citroen powodując ich uszkodzenie. Kierujący i pasażer pojazdu po zdarzeniu oddalili się z miejsca, pozostawiając pojazd. Po penetracji terenu przyległego policjanci zatrzymali jednego z mężczyzn. Został on osadzony w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Miał 1,6 promila w wydychanym powietrzu.

Złodziej przetworów i pisanek

67-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że złodziej po otwarciu kłódki, prawdopodobnie dopasowanym kluczem, z drewnianej szafy stojącej na korytarzu kamienicy zabrał słoiki z przetworami oraz pisanki. Straty oszacowano na kwotę 120 zł.

Ukradł telefon. Wpadł w ręce policji

70-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że nieznany jej mężczyzna przywłaszczył należący do niej telefon komórkowy wartości ponad 1600 zł. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili sprawcę, którym okazał się 33-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Odzyskany telefon zwrócono właścicielce.

Mieszkaniec powiat sanockiego zawiadomił, że złodziej w nieustalonych okolicznościach zabrał jego telefon komórkowy marki SONY wartości 450 zł.

Ukradli fiata. Złapano ich w Trepczy

Z ulicy Dembowskego skradziono fiata, wartego 1000 złotych. Samochód znajdował się na parkingu przyblokowym. W środku znajdowały się dokumenty. W wyniku podjętych czynności policjanci w miejscowości Trepcza odnaleźli uszkodzony pojazd. W związku ze zdarzeniem funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn.

źródło: KPP Sanok

01-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)