REKLAMA
REKLAMA

Z Sanu wyłowiono zwłoki 53-latka. Sekcja zwłok wyjaśni przyczyny śmierci mężczyzny

SANOK / PODKARPACIE. W czwartek (12 kwietnia) z Sanu wyłowiono zwłoki mężczyzny. O zdarzeniu poinformował służby przechodzeń. Wszczęto śledztwo o nieumyślne spowodowanie śmierci 53-latka.

Jak informuje sanocka policja zwłoki 53-latka wyłowiono z rzeki wczoraj około południa. Policjanci wyjaśniają sprawę pod nadzorem prokuratora.

Przechodzeń zgłosił utonięcie osoby. Z jego relacji wynikało, że około metr od brzegu, w zaroślach, znajduje się ciało mężczyzny. Zwłoki z wody wyciągnęli strażacy, z kolei policjanci wykonywali na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora – informuje Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej policji.

Prokuratura Rejonowa w Sanoku dzisiaj (13 kwietnia) wszczęła śledztwo w tej sprawie z art. 155 kk, czyli nieumyślnego spowodowania śmierci.

Na sobotę 14 kwietnia zaplanowano sekcję zwłok denata. Dopiero ustalenia sekcyjne pozwolą na bezsprzeczne ustalenie przyczyny zgonu 53-latka – wyjaśnia Izabela Jurkowska-Hanus, prokurator rejonowy Prokuratury Rejonowej w Sanoku.

policja247

foto: zdjęcie poglądowe

13-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)