REKLAMA
REKLAMA

Z Sanu wyłowiono zwłoki 53-latka. Sekcja zwłok wyjaśni przyczyny śmierci mężczyzny

SANOK / PODKARPACIE. W czwartek (12 kwietnia) z Sanu wyłowiono zwłoki mężczyzny. O zdarzeniu poinformował służby przechodzeń. Wszczęto śledztwo o nieumyślne spowodowanie śmierci 53-latka.

Jak informuje sanocka policja zwłoki 53-latka wyłowiono z rzeki wczoraj około południa. Policjanci wyjaśniają sprawę pod nadzorem prokuratora.

Przechodzeń zgłosił utonięcie osoby. Z jego relacji wynikało, że około metr od brzegu, w zaroślach, znajduje się ciało mężczyzny. Zwłoki z wody wyciągnęli strażacy, z kolei policjanci wykonywali na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora – informuje Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej policji.

Prokuratura Rejonowa w Sanoku dzisiaj (13 kwietnia) wszczęła śledztwo w tej sprawie z art. 155 kk, czyli nieumyślnego spowodowania śmierci.

Na sobotę 14 kwietnia zaplanowano sekcję zwłok denata. Dopiero ustalenia sekcyjne pozwolą na bezsprzeczne ustalenie przyczyny zgonu 53-latka – wyjaśnia Izabela Jurkowska-Hanus, prokurator rejonowy Prokuratury Rejonowej w Sanoku.

policja247

foto: zdjęcie poglądowe

13-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)