IMPREZOWY ROZKŁAD JAZDY: Szukasz pomysłu na weekend? Zaplanuj go razem z nami!

13-04-2018

BIESZCZADY24.PL / PODKARPACIE. Aura zdecydowanie sprzyja spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wiosenne słońce zachęca do aktywności, wycieczek, wypadów, sportów, ale również odwiedzenia ciekawych miejsc, chociażby wystaw, czy muzeów na wolnym powietrzu. Sprawdź razem z nami, gdzie można spędzić ten czas!

 Z pewnością warto odwiedzić Muzeum Historyczne i sanocki skansen.

MUZEUM HISTORYCZNE W SANOKU:

Godziny otwarcia od 1 kwietnia do 31 października

pon. 8:00 – 12:00
wt. 9:00 – 17:00
śr. 9:00 – 17:00
czw. 9:00 – 17:00
pt. 9:00 – 17:00
sob. 9:00 – 17:00
niedz. 9:00 – 17:00

MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO W SANOKU:

Godziny otwarcia od 1 do 30 kwietnia od 9:00 do 16:00

13 kwietnia (piątek)

14 kwietnia (sobota)

15 kwietnia (niedziela)

 

girls-1487826_960_720

 

13 kwietnia (piątek)

14 kwietnia (sobota)

15 kwietnia (niedziela)

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Radny2018-04-14 10:22:57
0 0
Nawale się i bende leżał na chodniku . Mój plan weekend
gimbaza2018-04-14 20:50:57
0 0
będę się bawił w słoneczko