REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Zderzenie tira z osobówką. Kobieta trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

BLIZNE / PODKARPACIE. W Bliznem tir zderzył się z osobówką. W groźnym wypadku ucierpiała kobieta, która przetransportowano do brzozowskiego szpitala.

Do wypadku doszło po godz. 11 na drodze wojewódzkiej nr 886 w miejscowości Blizne. Jak informuje podkom. Anna KARAŚ z brzozowskiej komend, ze wstępnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku drogi kierująca chevroletem lacetti zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciężarowym volvo. Oba pojazdy wjechały do rowów. 50-letnia mieszkanka gminy Brzozów ucierpiała w wypadku i została przetransportowana do szpitala. Została od niej pobrana krew do badań. W chevrolecie nie było pasażerów.

Kierujący ciężarówką, 40-letni mieszkaniec Sanoka, nie odniósł obrażeń, był trzeźwy. Również w tym pojeździe nie było pasażerów.

Policjanci zorganizowali objazdy drogami gminnymi, powiatowymi oraz krajową 19. Obecnie trwają oględziny miejsca wypadku.

303-152864


KPP Brzozów / red.

17-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)