REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Zderzenie tira z osobówką. Kobieta trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

BLIZNE / PODKARPACIE. W Bliznem tir zderzył się z osobówką. W groźnym wypadku ucierpiała kobieta, która przetransportowano do brzozowskiego szpitala.

Do wypadku doszło po godz. 11 na drodze wojewódzkiej nr 886 w miejscowości Blizne. Jak informuje podkom. Anna KARAŚ z brzozowskiej komend, ze wstępnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku drogi kierująca chevroletem lacetti zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciężarowym volvo. Oba pojazdy wjechały do rowów. 50-letnia mieszkanka gminy Brzozów ucierpiała w wypadku i została przetransportowana do szpitala. Została od niej pobrana krew do badań. W chevrolecie nie było pasażerów.

Kierujący ciężarówką, 40-letni mieszkaniec Sanoka, nie odniósł obrażeń, był trzeźwy. Również w tym pojeździe nie było pasażerów.

Policjanci zorganizowali objazdy drogami gminnymi, powiatowymi oraz krajową 19. Obecnie trwają oględziny miejsca wypadku.

303-152864


KPP Brzozów / red.

17-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)