REKLAMA
STALNEY PSP
REKLAMA

Zmarł Tadeusz Kruczkiewicz były prezes klubu hokejowego

SANOK / PODKARPACIE. – W dniu wczorajszym (12 bm.) dotarła do nas smutna wiadomość. Zmarł Wieloletni działacz i prezes sanockiego hokeja zarówno młodzieżowego jak i seniorskiego pan Tadeusz Kruczkiewicz – czytamy na fanpage Niedźwiadków Sanok.

Tadeusz Kruczkiewicz był prezesem SKH Sanok od kwietnia do listopada 2012 roku, a także w roku 2012, gdy spółka Ciarko PBS Bank Sanok prowadziła zarowno drużynę seniorką, jak i grupy młodzieżowe. Od 2004 roku działał w Zarządzie Młodzieżowego Klubu Hokejowego Sanok. Miał 73 lata.

– Pogodny człowiek. Ukierunkowany w stronę zawodników. Gdy został prezesem SKH, ja wtedy postanowiłem zmienić klub. Nie robił problemów, wyraził na to zgodę. Wiedział, że wyjazd pozwoli mi się rozwinąć i wrócę do Sanoka, jako lepszy zawodnik. Miał ogromną sympatię do grup młodzieżowych. Wspierał Niedźwiadki. Służył bardzo cennymi radami i koneksjami, które miały ogromny wpływ na funkcjonowanie klubu – mówi Marcin Ćwikła, trener Ciarko KH 58 Sanok.

red.

Tadeusz Kruczkiewicz (pierwszy z lewej) po zdobyciu przez sanockich juniorów mistrzostwa Polski. Foto: Tomasz Sowa

13-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)