REKLAMA
REKLAMA

Zmarł Tadeusz Kruczkiewicz były prezes klubu hokejowego

SANOK / PODKARPACIE. – W dniu wczorajszym (12 bm.) dotarła do nas smutna wiadomość. Zmarł Wieloletni działacz i prezes sanockiego hokeja zarówno młodzieżowego jak i seniorskiego pan Tadeusz Kruczkiewicz – czytamy na fanpage Niedźwiadków Sanok.

Tadeusz Kruczkiewicz był prezesem SKH Sanok od kwietnia do listopada 2012 roku, a także w roku 2012, gdy spółka Ciarko PBS Bank Sanok prowadziła zarowno drużynę seniorką, jak i grupy młodzieżowe. Od 2004 roku działał w Zarządzie Młodzieżowego Klubu Hokejowego Sanok. Miał 73 lata.

– Pogodny człowiek. Ukierunkowany w stronę zawodników. Gdy został prezesem SKH, ja wtedy postanowiłem zmienić klub. Nie robił problemów, wyraził na to zgodę. Wiedział, że wyjazd pozwoli mi się rozwinąć i wrócę do Sanoka, jako lepszy zawodnik. Miał ogromną sympatię do grup młodzieżowych. Wspierał Niedźwiadki. Służył bardzo cennymi radami i koneksjami, które miały ogromny wpływ na funkcjonowanie klubu – mówi Marcin Ćwikła, trener Ciarko KH 58 Sanok.

red.

Tadeusz Kruczkiewicz (pierwszy z lewej) po zdobyciu przez sanockich juniorów mistrzostwa Polski. Foto: Tomasz Sowa

13-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)